استخرهای اصفهان پیشنهاد رد نشدنی روزهای گرم

 با گرم شدن هوا و شروع تابستان، جنس تفریحات و ورزش ها کم کم رنگ عوض می کند. ساعت و حجم کاری زیاد در گرمای آفتاب، علاوه بر اینکه گذر زمان رو سخت تر می کند، انرژی زیادی هم از افراد می گیرد. گردش و تفریح در این ایام بیش از سایر فصل های سال رونق می‌گیرد.

استخرهای اصفهان پیشنهاد رد نشدنی روزهای گرم

 با گرم شدن هوا و شروع تابستان، جنس تفریحات و ورزش ها کم کم رنگ عوض می کند. ساعت و حجم کاری زیاد در گرمای آفتاب، علاوه بر اینکه گذر زمان رو سخت تر می کند، انرژی زیادی هم از افراد می گیرد. گردش و تفریح در این ایام بیش از سایر فصل های سال رونق می‌گیرد.

روزهای بلند و شب های خنک تابستان باعث می شود افراد برای بعدازظهرها به دنبال برنامه تفریحی و گردشی به منظور رفع خستگی و جایگزینی انرژی ازدست رفته باشند. طبیعت زنده و زیبایی شب موجب شده افراد علاقه‌مند به طبیعت و شب‌گردی، پیاده روی و تفریحات متناسب با این فصل را انتخاب کنند.

تفریح در اصفهان

استخرهای اصفهان این روزها مخاطبین و علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است. گرمای هوا و بانشاط بودن ورزش شنا، موجب محبوبیت این ورزش در بین اصفهانی‌ها شده است. پیاده‌روی نیز از دیگر ورزش‌های مفرح و رایج بین خانواده‌های اصفهانی در شب ‌های خنک و رنگارنگ شهر است.

اصفهان با بیش 60 استخر در سرتاسر شهر این امکان را فراهم نموده تا علاقه‌مندان به این ورزش مفرح و سالم بتوانند با خیالی آسوده از آن بهره ببرند. برای خرید بلیط استخر اصفهان و لذت بردن از این ورزش سالم و مفید پیشنهاد می کنیم سری به سایت تخفیفان اصفهان بزنید. تخفیفان به عنوان اولین بستر تخفیف گروهی این امکان را برای شما فراهم می کند که بلیط استخرها و سایر امکان تفریحی و گردشگری را با تخفیف تهیه نمایید.

سرزمین موج‌های دریایی اصفهان و مجموعه پارک آبی آبسار جزو استخرها و مجموعه آبی‌هایی به شمار می روند که علاوه بر بزرگسالان، برای کودکان نیز بسیار جذابیت دارد. وجود بازی های آبی و کافی شاپ ها و رستوران های سنتی اصفهان در کنار محیط جذاب و متفاوت، جذابیت این مجموعه های آبی را دو چندان نموده است.

گشت و گذار در اصفهان

اما لذت قدم زدن زیر سایه درختان سربه فلک کشیده و تنومند در خیابان های قدیمی اصفهان تجربه وصف نشدنی برای افراد است. خیلی ها پیاده‌روی و قدم‌زدن‌های شبانه در پارک ها و خیابان های قدیمی شهر را به نشستن روی صندلی های کافه و نوشیدن قهوه و کیک ترجیح می دهند.

خیابان چهارباغ عباسی با درختان دل‌انگیزش که روی خیابان سایه انداخته‌اند یکی از جاهای وسط شهر و مناسب پیاده روی‌ است. این خیابان مجموعه ای از خیابان های تاریخی با نام های چهارباغ بالا یا چهارباغ صفوی، چهارباغ پایین، چهار باغ عباسی و چهارباغ خواجو است که می توان از آن به عنوان محلی نوستالژیک برای ساکنان و مهمانان شهر یاد کرد.

انتخاب کوه صفه برای قدم زدن یک انتخاب فوق‌العاده است. قدم زدن و پیک نیک در کوه صفه که در در جنوب شهر اصفهان واقع شده، در کنار جاذبه های ورزشی و تفریحی ایجاد شده، روزی متفاوت و خاطره انگیز را برای شما رقم می زند.

قدم زدن در خیابان‌ها و نشستن روی نیمکت‌های سنگی، در جایی که هر طرف که رو برگردانی، کافه‌ای هست را فقط می توان در محله رمانتیک جلفا تجربه کرد. جلفا پنج کوچه بزرگ دارد که امتداد آنها از مشرق به مغرب است.

داشتن یک شب رمانتیک و خاص برای زوج های مسافر و بازدید از کوچه پس کوچه هایی که هنوز جزو انتخاب‌های شهرگردی خود اصفهانی ها هم هست بی نظیر خواهد بود.

اصفهان هنوز جزو معدود شهرهای کشور است که هویت محله ای خود را در کنار پیشروی مدرنیته هنوز از دست نداده است.  اصفهان هنوز محله هایی دارد که می توان با قدم زدن در آن تاریخ آن را ورق زد و جا پای بزرگانی که از گذرهای آن عبور کرده اند را لمس کرد.

2121

کد خبر 1270559