استراتژی فشار به ستاره‌های استقلال جواب می‌دهد؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت:باشگاه استقلال بعد از جدایی مهدی رحمتی حس می کند می تواند با تحت فشار گذاشتن بازیکنانی که احتمالا از منتقدان کاپیتان سابق بوده اند، امتیاز بگیرد.

انتشار مصاحبه علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره درخواستی های بازیکنان این تیم نشان می دهد این تیم تصمیم دارد با اعمال فشار افکار عمومی یا این بازیکنان را به تمدید وا دارد و یا در صورت جدایی‌شان طرفداران به آنها انگ خیانت بزنند.
تشریح جزئیاتی از مذاکرات با حسین حسینی با کلیدواژه اصرار این بازیکن بر یا رحمتی یا من در مذاکرات اولیه و همچنین اعلام درخواست های بازیکنان یادشده، اقدامی جالب توجه است که به نظر می رسد مصرف رسانه ای برای اعمال فشار دارد.
درخواست سه میلیاردی وریا غفوری برای قراردادی سه ساله در بازاری که همین استقلال سال قبل به ۵ بازیکن که یکی شان تمام فصل را مثل سه فصل قبلش مصدوم بوده ، رقم هاییحوالی دو میلیارد تومان پرداخت کرده و به بازیکنی که از لیگ یک خریده است، یک میلیارد و دویست میلیون داده، خیلی عجیب نیست.


اگرچه اساسا پرداخت چنین مبالغی در فوتبال ما با توجه به محدودیت های درآمدی باشگاه ها چیزی نزدیک به فاجعه است. باشگاهی که امسال ۶۰ میلیارد تومان درآمد خواهد داشت با میانگین سی بازیکن و قرارداد۷۰۰ هزار دلاری مربیان خارجی اش که خود به خود با قیمت امروز دلار حوالی ۱۰ میلیارد تومان می شود، نباید بیش از یک میلیارد تومان باشد.
اتفاقی که قطعا امسال هم در این تیم نمی افتد.
اما اینکه استراتژی فشار رسانه ای با قراردادن بازیکن روبروی باشگاه ثمربخش خواهد بود؟
خیلی به نظر نمی رسد سیاستی حرفه ای از سوی تیم مدیریتی فتحی باشد.

251251

کد خبر 1270828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =