۱ نفر
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
کسی از «هیلاری و کلینتون» استقبال نکرد

فارس نوشت: «هیلاری و کلینتون» به دلیل استقبال کم مخاطبان و فروش اندک گیشه، یک ماه زودتر از موعد مقرر تعطیل شد. این نمایش به نویسندگی لوکاس هنات و بازی اوری مت‌کاف و جان لیت‌گو در برادوی نیویورک روی صحنه رفته بود.

به گزارش هالیوود ریپورتر، اجرای نمایش «هیلاری و کلینتون» در برادوی یک ماه زودتر به پایان می‌رسد. 

این نمایش به نویسندگی لوکاس هنات و با بازی اوری مت‌کاف و جان لیت‌گو در نقش‌های اصلی روز یکشنبه آخرین اجرای خود را در تئاتر برادوی روی صحنه می‌برد.

تعطیلی زودهنگام این نمایش در تئاتر برادوی به دلیل فروش ضعیف میزان بلیت اعلام شده است. این نمایش ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار برای اسکات رادین، تهیه‌کننده هزینه دربر داشته است. ماه مارس این نمایش دربرادوی روی صحنه رفت و با این وجود که با واکنش‌های مثبت منتقدین مواجه شد اما در زمینه فروش بلیت با چالش روبرو شد و طی دوهفته گذشته  تنها ۳۶ درصد از ظرفیت را در پی‌داشت و تاکنون در مجموع ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروش داشته است که برای هزینه ساخت این نمایش، رقمی ناامیدکننده است.

جو مانتلّو، کارگردانی «هیلاری و کلینتون» را برعهده دارد.

داستان این نمایش به سال ۲۰۰۸ و اتاقی در هتل نیوهمپ‌شایر برمی‌گردد و تصویر تعاملات بین هیلاری و بیل کلینتون را در زمانی به نمایش می‌گذارد که هیلاری در تلاش برای پیش‌برد کمپین خود در طی انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۰۸ و چالش مبارزه انتخاباتی با رقیبش «باراک اوباما» است.

البته اسکات رادین، شکست مالی نمایش «هیلاری و کلینتون» را با موفقیت رکوردشکن نمایش «کشتن مرغ مقلد» با اقتباس از رمان هارپر لی را که با فروش ۵۰ میلیون دلاری رکورد بالاترین فروش تاریخ تئاتر برادوی را به خود اختصاص داده، جبران کرده است.

۵۷۵۷

کد خبر 1271349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =