مسابقه رادیویی برای علاقه‌مندان به خوانندگی

تهیه‌کننده مسابقه خوانندگی «زیر چتر ترانه» از آغاز فصل دوم این رقابت از 14 تیر امسال خبر داد. فعالان و علاقمندان به دنیای موسیقی و خوانندگی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و توانایی‌های خود در این عرصه را محک بزنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «زیر چتر ترانه» مسابقه‌ای در زمینه خوانندگی است که فصل اول آن در تابستان گذشته برگزار شد.

رضا عزتی، تهیه‌کننده «زیر چتر ترانه» در باره ادامه این برنامه در سال جاری گفت: «فصل دوم این مسابقه از ۱۴ تیرماه آغاز می‌شود و روال آن مثل دوره قبل است. شرکت‌کنندگان در فضایی شاد و صمیمی استعداد و مهارت خود را در عرصه خوانندگی محک می‌زنند، در پایان نیز چهار نفر به عنوان برگزیده انتخاب می‌شوند.»

او درباره راه‌های شرکت در این برنامه نیز توضیح داد: «فعالان و علاقمندان به دنیای موسیقی و خوانندگی می‌توانند از طریق پیامک ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ و تلفن گویای رادیو صبا به شماره ۲۷۸۶۱۰۵۵ برای شرکت در این مسابقه اقدام کنند.»

عزتی افزود: «این مسابقه را پیمان قریب پناه اجرا می‌کند. مهرداد یکتا و وحید اختری نیز به عنوان کارشناس موسیقی و داور در برنامه حضور دارند. حمیدرضا نورایی نیز نوازنده این برنامه است.»

مسابقه خوانندگی «زیر چتر ترانه» روزهای جمعه ساعت ۱۶ به مدت ۶۰ دقیقه روی موج اف ام ردیف ۱۰۵,۵ مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1272216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =