بهبود سئو سایت یک روش بازاریابی دیجیتال است.محتوای خوب، استفاده از کلمات کلیدی، فعالیت در شبکه های اجتماعی موجب بهبود سئو سایت می شود.

یکی از روش های بازاریابی دیجیتال، بهره گیری از سئو یا بهینه سازی سایت می باشد. با کمک بهبود سئو سایت می توانید رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید؛ به این ترتیب بازدید از سایت شما افزایش پیدا می کند و در موتورهای جست و جو نظیر گوگل معروف خواهید شد. سئو کردن سایت بسیار گسترده است و تنها محدود به کار داخل سایت نمی باشد و به فعالیت های که در بیرون از سایت و در محیط وب انجام می پذیرد، نیز مربوط می باشد. کاربران در بهبود سئو سایت، نقش قابل توجهی دارند؛ زمانی که یک کاربر از سایت راضی باشد، برای مدت زمان زیادی در آن می ماند و همچنین دوباره نیز به همان سایت بر خواهد گشت. افزایش رتبه سایت نقش اساسی در معرفی یک برند داراست. به دلیل اهمیت زیاد و تاثیرگذار سئو، در این مقاله ما بر آن شدیم تا با  آموزش سئوی سایت به شما دوستان عزیز، بتوانید برند خود را از طریق دنیای مجازی به دیگران معرفی نمایید. در ادامه تعدادی از روش هایی که برای سئو کردن سایت مورد استفاده قرار می گیرد، بیان شده است.

تمرکز بر روی کلمات کلیدی برای بهبود سئو سایت

یکی از راههایی که موجب راهنمایی کاربران به سایت شما می شود، استفاده از کلمات کلیدی خوب و متناسب با محتوای سایت است. بعد از انتخاب کلمات کلیدی مناسب، باید بر روی آنها تمرکز نمایید و متنی مناسب که در آن از این کلمات استفاده شده است، بنویسید و در سایت خود آپلود نمایید. این کار سبب می شود کاربران تمایل بیشتری برای سر زدن به سایت شما داشته باشند.

خرید بک لینک

بک لینک به پیوندی گفته می شود که از سایتی به سایت دیگر زده می شود. خرید بک لینک در گذشته بسیار موسوم بود و سایت هایی که از رتبه بهتر سئو برخوردار بودند، به سایت های دیگر یک لینک می فروختند. اما هم اکنون گوگل این کار را برخلاف سیاست های خود دانسته است و به عنوان یک تخلف برای سایت شناسایی می کند. استفاده از بک لینک باید به صورت کاملا طبیعی انجام گیرد که توسط گوگل به عنوان لینک بد شناسایی نشود. لینک شدن سایت شما در تمام صفحات سایت مقابل، فقط لینک کردن صفحه اصلی سایت، لینک شدن سایت شما در سایت غیر مربوط و ... از عواملی است که بک لینک را به عنوان لینک بد شناسایی می کند و سبب می شود که گوگل به سایت شما نمره ی منفی بدهد. بنابراین اگر دوست دارید که برای بهبود سئو سایت خود حتما بک لینک خریداری نمایید، حتما نکات لازم را در نظر بگیرید.

بهبود سئو سایت با رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی نوعی متن است که به منظور بیان فعالیت های سایت شما، اهداف و محصولات آن توسط شما یا شخص دیگری نوشته می شود و در سایتی معتبر با رتبه بالا آپلود می گردد. این متن در واقع تبلیغی برای فعالیت و سایت شما می باشد و به گونه ای نوشته می شود که تبلیغی بودن آن مشخص نباشد. از طریق لینک هایی که درون متن قرار داده می شود، سایت و برند شما تبلیغ خواهد شد. صاحب سایت نیز هزینه ای را برای قرار دادن این متن تبلیغاتی درون سایت خود، از شما خواهد گرفت. رپورتاژ آگهی در سایت های خوب و معتبر، موجب افزایش چشمگیر سئوی سایت شما خواهد شد؛ اگر سایتی که رپورتاژ در آن قرار می گیرد، هم موضوع سایت شما باشد، این تاثیر چند برابر خواهد شد. البته این موضوع را در نظر بگیرید که سایتی که انتخاب می نمایید، باید دارای ویژگی های قابل قبولی از نظر سئو باشد، چون انتخاب سایت نامناسب نه تنها موجب از دست رفتن سرمایه می گردد، بلکه اعتبار سایت شما را نیز زیر سوال خواهد برد.

استفاده از تصاویر و فیلم برای بهبود سئو سایت

امروزه فضای مجازی به سمت ویژوال حرکت می کند؛ استفاده از تصاویر خوب و متناسب باعث جذب مخاطبان بیشتری خواهد شد. اگر به سایت هایی نظیر اینستاگرام نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چگونه از تصاویر برای جذب هرچه بیشتر مخاطبان و در نتیجه کسب درآمد بیشتر استفاده می نمایند. استفاده از فیلم نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. در جایی که تصاویر نتوانند مقصود شما را بیان کنند، می توانید از فیلم بهره بگیرید. استفاده از فیلم سبب می شود اطلاعات زیادی در مدت زمان اندکی به مخاطب منتقل گردد و در نتیجه باعث جذب مخاطبان به سایت شما گردد.

بهینه سازی محتوا برای بهبود سئو سایت

یکی از تاثیرگذارترین موارد برای بهبود سئو سایت، استفاده از محتوای بهینه سازی شده است. این محتوا نباید تکراری باشد و از دیگر سایت ها کپی شده باشد. همچنین باید در آن از کلمات کلیدی بهره برد. حداقل تعداد کلمه برای یک متن، 300 کلمه است و در صورتی که کمتر از این تعداد باشد، توسط موتورهای جست و جو بررسی نخواهد شد. گوگل به متنی که کمتر از 1000 کاراکتر داشته باشد، اهمیت چندانی نخواهد داد.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز نیز یکی از راه های کوتاه مدت برای بهبود سئو سایت است. با این روش می توانید در مدت زمان کوتاهی به صفحه اول گوگل بیایید، اما تا زمانی این روند ادامه دارد که هزینه هر کلیک را پرداخت نمایید.

ریسپانسیو بودن سایت

یکی از موارد دیگری که گوگل برای سئو به آن اهمیت می دهد، ریسپانسیو بودن سایت است؛ به این معنا که سایت شما در تلفن همراه و تبلت به راحتی باز شود و صفحات آن دچار بهم ریختگی نشود. این موضوع نه تنها باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد، بلکه کاربران نیز به آسانی از سایت شما در تلفن همراه خود استفاده می کنند و باعث رضایت آنان می گردد.

بهبود سئو سایت با فعالیت بر روی شبکه های اجتماعی

شما علاوه بر اینکه روی محیط سایت خود کار می کنید، می بایست به شبکه های اجتماعی که بیشتر توسط مردم مورد استفاده قرار می گیرد، نیز توجه نمایید. قرار دادن محتوای سایت در شبکه های اجتماعی سبب می شود که افراد زیادی به سایت شما مراجعه نمایند و در نتیجه سئوی سایت بهبود پیدا کند.

برطرف کردن خطای 404

در صورتی که صفحه ای از سایت شما از آرشیو مطالب پاک شده باشد، کنسول گوگل خطای 404 می دهید. این خطا به معنی عدم دسترسی به این صفحه می باشد که باید به سرعت برطرف گردد تا گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت خوب شناسایی نماید.

برای خرید رپورتاژ آگهی و یا دیگر خدمات تبلیغات اینترنتی میتوانید از تیم تبلیغاتی تسمینو کمک گیرید و با مشاوره های اختصاصی در این زمینه که توسط این تیم به شما داده میشود کسب و کار خود را به همگان معرفی و رتبه وبسایت خود را در گوگل افزایش دهید.

تلفن تماس : 02128424339

آدرس : https://www.tesmino.com/

2121

کد خبر 1272589

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =