برگزاری پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان از برگزاری پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان در سال 98 خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره با هدف ارتقاء سطح کیفی خبر و اطلاع رسانی در استان، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه خوانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه های استان و توسعه ظرفیت های موجود مطبوعات برای پنجمین سال متوالی توسط خانه مطبوعات استان زنجان و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می گردد.

به گزارش خبرآنلاین، یوسف ناصر  بخش ­های اصلی این جشنوارها را  در 10 بخش مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس (خبری، غیر خبری)، خبر، گزارش(خبری، تحلیلی)، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه آرایی، طنز مکتوب و طرح و کاریکاتور اعلام کرد و گفت: بخش­های موضوعی این جشنواره نیر عبارتند از: رونق تولید، حقوق شهروندی، ایثار و شهادت،  دین و معنویت،  حجاب و عفاف،  ورزش و نشاط اجتماعی، خانواده و سبک زندگی،  آب، محیط زیست، چالش­ها و آسیب­های اجتماعی (طلاق، حاشیه نشینی، اعتیاد، فساد اداری، بیکاری، فقر) و مسائل جوانان.

ناصر افزود: آثاری در جشنواره شرکت داده می­ شوند که در فاصله زمانی ابتدای تیرماه 97 تا پایان خردادماه 98 در یکی از نشریات استانی، خبرگزاری­ها، پایگاه­های خبری استان و  نشریات سراسری (ویژه استانی) منتشر شده باشند.

وی اظهار کرد: هر متقاضی مجاز به شرکت در 3 بخش از جشنواره می باشد و  در هر بخش می ­تواند حداکثر تا 2 اثر را بارگذاری نماید که در مجموع 6  اثر پذیرفته می شود.

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان از متقاضیان شرکت در جشنواره خواست با مراجعه به سایت  zanjan.pressfestival.irآثار خود را تا تاریخ 20/4/98 بارگذاری نمایند.

وی گفت: روز 17 مرداد ماه همزمان با روز خبرنگار آیین اختتامیه جشنواره با حضور اصحاب رسانه استان و مسئولان استانی برگزار خواهد شد و از منتخبان این دوره از جشنواره تجلیل به عمل خواهد آمد. 

ناصر افزود: اصحاب رسانه استان در صورت نیاز به اطلاع از جزئیات جشنواره با مراجعه به سامانه zanjan.pressfestival.ir فراخوان جشنواره را مطالعه نمایند.

46

کد خبر 1272881

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =