رسانه‌های ایران از اظهارات مدیر باشگاه پرسپولیس سورپرایز شده‌اند!

یک سایت عربستانی اعلام کرد رسانه‌های ایرانی از اظهارات مدیر عامل باشگاه پرسپولیس سورپرایز و شگفت زده شده اند.

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس امروز نامه دوم خود را در اعتراض به باشگاه الاهلی عربستان برای به خدمت گرفتن برانکو ایوانکوویچ به این باشگاه ارسال کردند و رونوشتی از آن را هم به کمیته تعیین وضعیت فیفا فرستادند.

سایت «سعودی» امروز در خبری این اقدام باشگاه پرسپولیس را با تیتر «رسانه های ایران زجر می کشند و پرسپولیس رسماً از الاهلی به فیفا شکایت می کند» بازتاب داد.

در گزارش سایت سعودی آمده است: «بحث توافق برانکو ایوانکوویچ با باشگاه الاهلی عربستان به مدت دو سال هنوز در رسانه های ایرانی شعله ور است. برانکو با باشگاه الاهلی به توافق رسید و پرسپولیس را بعد از چهار سال ترک کرد. رسانه های ایرانی بعد از جدایی برانکو، انتقادات خود را متوجه باشگاه پرسپولیس کرده اند و از دلایل جدایی این سرمربی سئوال می کنند.

رسانه های ایرانی از اظهارات مدیر باشگاه پرسپولیس شگفت زده هستند که گفت برانکو فصل آینده هم سرمربی این تیم است و حضورش در تیم الاهلی را تکذیب کرد.

سایت باشگاه پرسپولیس امروز از شکایت رسمی این باشگاه از الاهلی به فیفا به خاطر مذاکره با برانکو باوجود داشتن قرارداد خبر داد. این شکایت به خاطر نادیده گرفتن قرارداد برانکو از سوی باشگاه الاهلی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عربستان صورت گرفته است. یادآور می شود منصور بن مشعل مدیر تیم الاهلی بر سلامت مذاکره باشگاه با برانکو و توافق با وی خبر داده بود.»

43 43

کد خبر 1273020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =