تاکید مدیرکل جدید بر استانداردسازی مدارس لرستان

مهر نوشت: مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: با کار جهادی و با تمام توان در راستای بازسازی و تعمیر مدارس خسارت دیده از سیل و استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی، کار خواهیم کرد.

محمدرضا حیدری پیش از ظهر امروز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به اینکه ما آمده ایم برای کار جهادی با هم، اظهار داشت: ‬ با تمام توان و قوا آمده ایم. خواستیم نیاییم اما حالا که آمده ایم با تمام توان آمده ایم.

وی با بیان اینکه یک کار جهادی با کمک خیرین در نوسازی مدارس لرستان انجام خواهیم داد، تصریح کرد: اصل کار ما بر اساس تعامل و همدلی است. اگر در ایلام موفق بوده ایم به دلیل تفاهم، تعامل و کار جهادی بوده است.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با تاکید بر اینکه در چندسال اخیر ایران اسلامی درگیر بلایای طبیعی زیادی بوده است، افزود: استان ایلام هم از این قضیه مستثنی نبود. زلزله مورموری، سیل ایلام در سال ۹۴، زلزله سرپل ذهاب و سیل اخیر که ایلام هم صدمه دید؛ از مواردی است که به زیرساخت‌های استان ایلام خسارت زد.

استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس استان

حیدری با اشاره به اینکه سه تا چهار مرحله بحران را در ایلام پشت سر گذاشتیم، ان شاء الله بتوانیم در بحث جبران خسارت سیل پلدختر هم با برنامه ریزی جهادی کار کنیم، ادامه داد: نیاز داریم تلاش ها را در دو حوزه سیل و استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس استان افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه در اولین فرصت باید مکان یابی احداث فضاهای آموزشی را داشته باشیم چون زمان خیلی کم است و کمبودها را باید به حداقل برسانیم، تصریح کرد: مطمئن باشید با تمام صداقت و توان و انرژی آمده ایم تا با تعامل و برادری و بر اساس مأموریت سازمانی که داده اند کار کنیم.

۴۶

کد خبر 1273238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =