جلال حسینی: ما هم منتظر مربی جدید هستیم، مثل هواداران

فارس نوشت: کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: در جلسه دیروز صحبتی در خصوص نقل و انتقالات نشد اما باید برای ساختن یک تیم خوب تلاش کنیم چرا که دیر بجنبیم پرسپولیس ضربه خواهد خورد.

سیدجلال حسینی در خصوص وضعیت تیم  پرسپولیس در روزهایی که هنوز تمرینات این تیم آغاز نشده است، گفت: شرایط سخت است و ما هم مثل هواداران می‌دانیم که کار بسیار سختی در پیش داریم. همه ما مثل هواداران منتظر انتخاب سرمربی جدید هستیم و این را باید بگویم که همه در باشگاه تلاش می‌کنند تا هرچه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم. ما هم مثل هواداران می‌دانیم که شرایط سختی داریم و مشغله هواداران را درک می‌کنیم اما به هر حال آقای برانکو رفت و این اتفاقی است که افتاده و نباید کار از این سخت‌تر شود.

وی افزود: ما هم مثل همه هواداران پرسپولیس از اتفاقات رخ داده ناراحت هستیم اما باید بدانیم که الان وقت ناراحتی نیست چرا که روزهای بسیار سختی در انتظار ما است و ما باید مثل یک تیم متحد و واحد کنار هم باشیم و با یک تیم کامل وارد مسابقات شویم. دلخوشی ما به حمایت هواداران‌مان است. همان هوادارانی که فصل قبل کاری کردند کارستان. ما فصل قبل با ۱۰ بازیکن کار را آغاز کردیم و شرایط بسیار سختی داشتیم که همه آن را می‌دانند اما همین هواداران در سرما و گرما حمایت فوق‌العاده‌ای از ما کردند و به ما انرژی دادند. به طوری که توانستیم موفقیت‌های خیلی خوبی به دست بیاوریم و این مسئله فقط با کمک هواداران پرشور پرسپولیس شدنی بود. هواداران در بین سایر هواداران سرآمد هستند و امیدوارم که حمایت خود را از ما دریغ نکنند تا بتوانیم باز هم با کسب نتایج خوبی دل آنها را شاد کنیم چرا که هدف همه ما همین است.

حسینی در مورد جلسه روز گذشته با ایرج عرب و کریم باقری و اینکه گفته می‌شود از او درباره نقل و انتقالات پرسپولیس سؤال پرسیده شده است، افزود: هیچ سؤالی در مورد نقل و انتقالات از من پرسیده نشد و این موضوع را رد می‌کنم. اما ما دیروز جلسه خوبی با حضور آقاکریم داشتیم و صحبت‌های خوبی هم مطرح شد. اما مهم‌ترین موضوع این است که در پرسپولیس همه کار می‌کنند تا اتفاقات خوبی رخ بدهد. باید تیم خوبی ببیندیم و این مسئله تلاش همه را می‌خواهد. روز گذشته در جلسه صحبت‌های خوبی انجام شد و قرار است تمرینات از روز چهارشنبه با حضور آقاکریم برگزار شود و بعد باید منتظر بمانیم تا مربی جدید به ما ملحق گردد. باید تلاش کنیم تا با تمرینات خوب بتوانیم به آمادگی کامل برسیم و اگر دیر بجنبیم قطعاً این مسائل به تیم ضربه خواهد زد.

255 41

کد خبر 1273384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =