تقدیر مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

مدیر کل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان تقدیر کرد.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان ، در متن نامه فاضل عبادی چنین آمده است:

"جناب آقای جواد کارگران دهکردی

مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری

با سلام و احترام

بدین وسیله از تلاش و جدیت جنابعالی و همکاران محترم دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی آن استان در برگزاری منظم جلسات شورا، ارسال به موقع صورتجلسات و پاسخگویی به مکاتبات و ... تقدیر و تشکر خود را تقدیم نموده، توفیق و بهروزی روز افزون شما را در تحقق وظایف عالی این شورا از جمله اعتلای فرهنگ عمومی آن استان از خداوند منان خواستارم.

فاضل عبادی؛ مدیر کل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی".

شایان ذکر است شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سال ٩٧ پس از ارزیابی عملکرد شوراهای فرهنگ عمومی سراسر کشور طبق موارد و شاخص های مشخص شده، موفق به کسب رتبه دوم کشوری در برگزاری مستمر و مرتب جلسات، اجرای مصوبات و طرح مسائل اساسی و تأثیرگذار شده است.

شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری به ریاست نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و نایب رئیسی استاندار و ترکیب اعضایی مؤثر، با دبیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با تصمیم سازی های فرهنگی، نقش بسزایی در رشد و اعتلای فرهنگ استان داشته است.

46

کد خبر 1273972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =