وحیدزاده: قبلا تهیه‌کنندگان سرمایه‌گذار بودند و حالا به دنبال سرمایه‌اند!

ابراهیم وحیدزاده، فیلمنامه نویس، از وضعیت نابسامان سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی در سینما انتقاد و تاکید می‌کند در گذشته، تهیه‌کنندگان سرمایه‌گذار بودند اما حالا به سمتی می‌رویم که تهیه‌کنندگان هم به دنبال سرمایه‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم وحیدزاده، فیلمنامه‌نویس آثاری چون «تحفه‌ها»، «عشق فیلم» و «مجسمه» درباره ساخت فیلم‌هایش و نوشتن بخش دوم این فیلم‌نامه‌ها با سینما آنلاین گفت‌وگویی انجام داده است.

ابراهیم وحیدزاده درباره جدیدترین فعالیت‌های خود می‌گوید: «چندین فیلمنامه نوشته‌ام و امیدوارم با جذب سرمایه بتوانم یکی از آنها را بسازم. خودم متعجبم که چرا سرمایه‌گذار برای کار پیدا نمی‌شود. در ایام قدیم تهیه‌کنندگان، خودشان سرمایه‌گذار فیلم‌ها بودند اما حالا به دنبال سرمایه‌گذارند.»

وحیدزاده درباره شرایط به وجود آمده می‌گوید:«کسی را برای به‌وجود آمدن این وضعیت متهم نمی‌کنم اما به ما می‌گویند سرمایه‌گذار بیاور تا فیلمت را تهیه کنیم.»

این فیلمنامه‌نویس درباره نوشتن قسمت دوم کارهایش توضیح می‌دهد:«تا به‌حال پیش نیامده به قسمت دوم برای کارهایم فکر کنم، چون نوشتن فرآیندی ذهنی است اما این پیشنهاد خوبی است تا در صورت امکان به فکر ساخت قسمت دوم برای بعضی کارهایم مثل «تحفه‌ها»، «عشق فیلم» و «مجسمه» باشم.»

۵۷۲۴۵

کد خبر 1274030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • رضایار IR ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
    0 0
    ببخشید شما که قدیما از هیچ سایت بی مجوزی خبر نمیزاشتید چطور شده که خبرای کانالا رو بازنشر میکنید؟؟؟ نکنه این کانال هم از اون کانالای راه افتاده با پولای پولشوهاس؟؟