حاجیلو شاید از استقلال برود اما با معاون استقلال دعوا نکردند!

استقلالی‌ها خبر دعوای یکی از معاونین استقلال و اصغر حاجیلو را تکذیب می‌کنند.

دنیای ورزش تورنتو نوشت: باشگاه استقلال اگرچه تمریناتش را باکادر کاملا ایتالیایی و بازیکنانی که برای مربی خریده اند اما ستاره و اسمی نیستند، آغاز کرده ولی همچنان کانون حاشیه‌هاست.
حتی بی سامانی پرسپولیس پس از برانکو هم سبب نشده تا اوضاع در استقلال در بسته به سامان برسد. تمرینات بسته به دور از حضور تماشاگران ، مربی سرشناس ایتالیایی و شروع تمرینات هم سبب نشده تا آنها بدون حاشیه بمانند و در فضایی به دور از استرس به تمرینات‌شان بپردازند و شانس قهرمانی‌شان را افزایش دهند. 
آخرین حاشیه استقلالی‌ها که انگار اعتراض مربیان ایتالیایی را هم به همراه داشته است، حاشیه‌ای بوده بر سر تمرینات کار با وزنه تیم و ناهماهنگی با مسئولان مجموعه ورزشی انقلاب که بین سرپرست تیم و مسئولان باشگاه ایجاد شده است.
بلافاصله خبرگزاری ها از اختلاف و درگیری میان یکی از معاونان باشگاه سخن گفتند. گزینه ای که این روزها سیبل شده و اخیرا امیرحسین صادقی از پیشکسوتان تیم حمله تندی به او کرده و دلالش نامیده بود. گزینه ای که در آوردن مربی جدید تیم و رفتن فرهاد مجیدی و وینفرد شفر نقشی کلیدی داشته و توانسته درآمدهای دلاری بسیاری برای تیم در دو سال اخیر کسب کرده است. 
حالا مدیران باشگاه استقلال بروز دعوا میان این معاون و اصغر حاجیلو که به شدت از سوی امیرحسین فتحی حمایت می شود را تکذیب کردند.
در هفته های اخیر چند عضو هیات مدیره تیم به دنبال تغییر سرپرست و انتصاب یک جوان زبان بلد برای نشستن روی نیمکت آبی‌ها بودند . حتی گزینه های سنتی که زبان بلد نیستند مثل پرویز مظلومی هم مطرح شدند اما فتحی یکتنه اصرار بر ماندن «اصغر داداش» داشته و گفته است زیر بار این تغییرات نمی رود.
با این وجود او به شدت جایگاهش لغزنده است ویک اشتباه فاحش دیگر مثل ماجرای اشتباه در تعویض یکی از بازی های آسیایی فصل قبل استقلال که چیزی نمانده بود برایش شفر کنار زمین با حاجیلو درگیر شود، می تواند تغییرات در تیم را عملی کند ولی همچنان دعوایی میان اصغر داداش و معاون تیم رخ نداده است!

256 43

کد خبر 1274064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =