وقتی پسر محبوب برانکو دلتنگ پروفسور می‌شود

محسن ربیع خواه پرسپولیس را مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم می‌داند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با جدایی برانکو ایوانکوویچ به نظر می رسد شرایط برای برخی بازیکنان پرسپولیس دگرگون شود. مثلا محسن ربیع خواه که تا پیش از این، یکی از مهره های محبوب برانکو به حساب می آمد، حالا باید منتظر اتفاقات جدیدی برای آینده باشد. ربیع خواه در خصوص فصل نوزدهم گفت: «همه ما آماده یک فصل بسیار خوب هستیم. امیدواری بازیکنان بیشتر از گذشته است. من با همه بازیکنان در ارتباط هستم و می دانم همه آنها می خواهند بهترین بازی های خود را در لیگ نوزدهم به نمایش بگذارند و این بهترین فرصت ممکن است تا نشان بدهیم هنوز یک تیم قدرتمند و مدعی هستیم. پرسپولیس در لیگ آینده هم مدعی اصلی قهرمانی باقی می ماند.»

او در مورد جدایی برانکو ادامه داد: «هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس دوست نداشت که برانکو برود. او به تیم ما، روحیه جنگندگی و اعتماد به نفس داد و با توجه به تمرینات و تاکتیک هایی که داشت، ما را به سمت کسب موفقیت کشاند. نیازی نیست که از برانکو تعریف و تمجید کنیم چون کارنامه او، گویای همه چیز است. برانکو بهترین پرسپولیس سال های اخیر را ساخت و حتی در بدترین شرایط ممکن مثل محرومیت از نقل و انتقالات، غیبت بازیکنان موثر، فشارهای خارج از زمین و... هم تاثیر خود را بر تیم می گذاشت. دل همه ما برای برانکو تنگ می شود اما باید با قضیه جدایی او کنار بیاییم. بالاخره برانکو حق داشت که انتخاب دیگری هم داشته باشد.»

ربیع خواه در نهایت گفت: «در فصل جدید نیاز بیشتری به حضور و حمایت هواداران حس می کنم. امیدوارم آنها هم مثل بازیکنان از روحیه بالایی برخوردار باشند و بتوانند ما را تشویق کنند. نیاز داریم که طرفداران تیم مان باز هم سکوها را خالی نگذارند و در هر بازی خانگی و خارج از خانه، در همه شهرها حامی ما باشند. اگر قهرمانی می خواهیم، دوباره باید اتحاد این سه فصل را حفظ کنیم. انشالله در پایان لیگ، همه از اتفاقاتی که افتاد رضایت داشته باشیم.»

254 251

کد خبر 1274631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =