اگر دستور استاندار نبود زیرگذر بهارستان خرم‌آباد تا سال‌ها تکمیل نمی شد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری استان لرستان گفت: اگر دستور استاندار نبود زیرگذر بهارستان خرم آباد تا چند سال دیگر تکمیل نمی شد.

 به گزارش خبرآنلاین لرستان ،گودرز علیزاده در این خصوص گفت: گر ورود سازمان همیاری شهرداریهای استان لرستان که زیرمجموعه استانداری است نبود، شهرداری خرم‌آباد نمی‌توانست تا چند سال دیگر هم پروژه را تکمیل کند».

وی افزود: «سازمان همیاری شهرداریهای استان لرستان تمایلی نداشت به این پروژه ورود پیدا کند ولی بنا به دستور استاندار محترم استان ، جناب آقای دکتر خادمی که تأکید داشت به خاطر رفاه حال مردم، پروژه باید سریعاً به مرحله افتتاح برسد سازمان همیاری به این پروژه ورود پیدا کرد و اگر ورود و یاری دولت نبود، تا چند سال دیگر هم شهرداری خرم‌آباد نمی‌توانست این پروژه را به تکمیل نهایی برساند».
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری استان لرستان تصریح کرد که بعد از نوروز شاهد سیل بودیم و همه امکانات و تجهیزات سازمان همیاری به یاری سیل زدگان شتافت؛ زیرا رسیدگی به وضعیت شهرها و روستاهای سیل زده استان لرستان در اولویت قرار گرفت و به همین خاطر روند تکمیل نهایی زیرگذر بهارستان خرم‌آباد اندکی کند شد ولی در مجموع، روند کار ادامه پیدا کرد و ان شاءالله به زودی به صورت کامل این پروژه به افتتاح نهایی می‌رسد.
شهرداری خرم‌آباد هیچگونه قراردادی با سازمان همیاری
گودرز علیزاده توضیح داد:«به جز پروژه زیرگذر بهارستان، شهرداری خرم‌آباد هیچگونه قراردادی با سازمان همیاری شهرداریهای استان لرستان ندارد و برای نمونه، پروژه پارک شاپوری خرم‌آباد هم پروژه دولت است و ارتباطی به شهرداری خرم‌آباد ندارد».
علیزاده افزود:« استنباط بنده این است که شهرداری خرم‌آباد به عنوان دستگاه بهره‌بردار و مشاور هم با توجه به مشکلاتی که وجود داشت تمایل آنچنانی نداشتند که روند تکمیل نهایی پروژه زیرگذر بهارستان انجام شود که با دستور استاندار محترم استان، سازمان همیاری به قضیه ورود پیدا کرد و شاهد هستید که سرعت کار بالا رفت و به سرانجامی قابل قبول در این پروژه رسیدیم».
46
کد خبر 1274698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =