اولین برد استقلال با سرمربی‌گری استراماچونی

استقلال در یک بازی دوستانه مقابل تیم امیدهای خود به برتری پر گل دست پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، استقلال که دوران آماده‌سازی پیش فصل خود را زیر نظر کادر ایتالیایی جدیدش سپری می کند امروز در یک بازی دوستانه به مصاف امیدهایش رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه پر گل 5 بر صفر شکست دهد. مرتضی تبریزی (2گل) و روح‌الله باقری، علی دشتی و محمد بلبلی  گلزنان این بازی بودند.

استقلال در این بازی ابتدا با ترکیب؛ حسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، مسعود ریگی، رضا آذری، داریوش شجاعیان، علی دشتی، مرتضی تبریزی و روح‌الله باقری به میدان رفت. استقلال در نیمه اول با دو گل مرتضی تبریزی که یکی از آنها از روی نقطه پنالتی بود و همچنین گل روح‌الله باقری موفق شد 3 بار دروازه‌ امیدهای خود را باز کند.

 با شروع نیمه دوم محمد بلبلی جانشین تبریزی، آقایی جانشین روح الله باقری، امیر حسین کارگر جانشین وریا غفوری، آرمین سهرابیان جانشین زکی پور، میلاد باقری جانشین محمد دانشگر و مهدی نوراللهی جانشین حسین حسینی شدند. در اوایل نیمه دوم شاهین طاهر خانی و سینا خادم‌پور جانشین سیاوش یزدانی و رضا آذری شدند. استقلال در نیمه دوم  توسط دشتی و بلبلی به دو گل دیگر دست پیدا کرد.

43 43

کد خبر 1275169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =