حمله اینستاگرامی امیر خادم به سرپرست فدراسیون کشتی

امیر خادم یکی از کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی در اینستاگرامش به بهروز نعمتی حمله کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دفتر امور مجامع معاونت قهرمانی اعلام کرد چهارشنبه بیست و ششم تیرماه مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون کشتی برگزار می شود.

روز گذشته سیدرضا صالحی‌امیری با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره انتخابات کشتی و وزنه‌برداری جلسه‌ای را برگزار کرد. صالحی‌امیری در حاشیه مراسمی که در لوزان داشت به لالوویچ قول داده بود انتخابات کشتی تیرماه برگزار شود. گفتنی است بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی در برنامه ورزشگاه اعلام کرد که تایید صلاحیت عباس جدیدی، علیرضا دبیر و امیر خادم هنوز نیامده و تنها علی بنی تمیم تنها کاندیدای است که تاکنون تایید صلاحیت شده و با توجه به قولی که به لالوویچ داده اند باید تا پایان تیرماه انتخابات برگزار شود. حال امیر خادم نسبت به این رفتار نعمتی ناراحت است در اینستاگرام خود حمله تندی به این نماینده مجلس داشت.

256 251

کد خبر 1275350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • GB ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
    1 5
    اگر توانستید راز این دو برادر خادم را که چرا اینقدر عزیز کرده و همیشه همه جا هستند و از همه جا هم استفاده می کنند پیدا کنید جایزه دارید!!! دیگران در سطح این دو برادر ورزشکار نبوده اند؟ این همه سال مقام و جاه و پول و زمین و چه و چه و چه بس نیست؟ سیر هم نمی شوند.