لرزش‌های خانم صدراعظم سوژه جدید بنگاه‌های جاسوسی

تشنج ها ولرزش بدن آنگلا مرکل در کانون توجه آژانس های جاسوسی جهان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی به حضور کمرنگ آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اشاره کرد و نوشت که بیماری او سوژه بنگاه های جاسوسی شده است. هفته گذشته مرکل در دیدار با رئیس جمهور جدید اوکراین دچار یک حمله لرزشی شد که از آن روز توجه ها را به خود جلب کرده است. (اینجا)

این در حالی است که صدراعظم 64 آلمان در هفته گذشته برای دومین بار نیز دچار این حمله شد او که در جلسه حزب خود در سخنرانی اشتاینمایر حضور داشت هنگام سخنرانی مایر بدنش شروع به لرزیدن کرد و بار دیگر کم آبی را دلیل تشنج خود دانست. (اینجا)

این در حالی است که امروز دیلی میل گزارش داده است که آژانس‌های جاسوسی جهان تلاش می‌کنند تا به سوابق پزشکی صدراعظم آلمان دسترسی پیدا کنند تا بفهمند علت لرزش‌های اخیر وی چه بوده است.

دفتر صدراعظم آلمان همچنان علت لرزش‌های نخست وی را کم آبی بدن و علت لرزش‌های دوم را عامل فیزیکی اعلام کرد.

به نوشته روزنامه بیلد آلمان، چند آژانس جاسوسی جهانی از این اظهارنظر متقاعد نشده و حالا به دنبال دسترسی به سوابق پزشکی وی هستند تا علت اصلی را کشف کنند.

مرکل در پاسخ به این سوال که آیا به پزشک مراجعه کره و آیا متوجه شده که علت این لرزش‌ها چیست، گفت: مساله خاصی برای گزارش کردن نیست. می‌دانم که سوالاتی از سوی خبرنگاران درباره وضعیت سلامت من وجود دارد اما باید بگویم که خوب هستم.

310 310

کد خبر 1275367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =