کنکوری‌ها تا چه زمانی می‌توانند کارت ورود به جلسه بگیرند؟

خبرگزاری دانشجو نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از ۶۵۰ هزار داوطلب کنکور ۹۸ کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری ۹۸ تمامی گروه‌های آزمایشی به همراه برگه راهنمای آزمون از دیروز ۹ تیرماه برای مشاهده و پرینت کارت بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است و کلیه داوطلبان لازم است نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای آزمون در مهلت مقرر اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: تا ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه دهم تیرماه، ۶۵۰ هزار و ۵۱۴ داوطلب کارت خود را دریافت کرده اند، به عبارت دیگر ۵۸ درصد داوطلبان کارت خود را پرینت کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کننده تعداد ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ نفر زن (معادل ۵۷.۹۸ درصد داوطلبان) و ۴۷۰ هزار و ۱۷۰ نفر مرد (معادل ۴۲.۰۲ درصد داوطلبان) هستند. با توجه به داوطلبان واقعی و تعداد علاقمندان به گروه‌های آزمایشی دوم و سوم، تعداد یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۳۲۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

وی عنوان کرد: متقاضیان شرکت در آزمون، برای پرینت کارت ورود به جلسه خود باید حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام‌خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
۲۳۵۲۳۸
کد خبر 1275424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =