فردا: آغاز رقابت ۵۸.۰۰۰ داوطلب آذربایجان‌غربی در کنکور سراسری ۹۸

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در ارومیه گفت: آزمون کنکورسراسری ۹۸ در ۱۵ شهرستان آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود و ۵۸ هزار و ۵۷ نفر در آن با هم رقابت می کنند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علیرضا مظفری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در ارومیه با اشاره به رقابت ۵۸هزار و ۵۷نفر داوطلب کنکور ا استان در آزمون کنکورسراسری  ۹۸ در ۱۵ شهرستان گفت: ۵۵ درصد این داوطلبان زن و  ۴۵ درصد مرد هستند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در ارومیه  با بیان اینکه کنکور سراسری ۹۸، در ۵ گروه آزمایشی برگزار می شود، گفت: بیشترین شرکت کنندگان مربوط به گروه آزمایشی علوم تجربی با بیش از ۵۷ درصد کل داوطلبان هستند.

مظفری افزود: داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز پنجشنبه ۱۳ تیر ماه و داوطلبان گروه آزمایشی هنر عصر همان روز با هم رقابت می‌کنند.

وی گفت: صبح روز جمعه ۱۴ تیرماه آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی و عصر همان روز آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی برگزار می‌شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه  با بیان اینکه درهای ورودی حوزه‌های امتحانی صبح‌ها از ساعت ۷:۳۰ دقیقه و بعد از ظهرها از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه بسته خواهد شد و پس از آن از ورود داوطلبان جلوگیری می‌شود، تصریح کرد: نتایج اولیه کنکور سراسری در نیمه دوم مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش اعلام خواهد شد.

۴۶

کد خبر 1276018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =