انتصابات تازه در سازمان سینمایی/ ۴ مدیر از انتظامی حکم گرفتند

حسین انتظامی، رییس سازمان سینمایی، در ۴ حکم جداگانه، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، دبیر جشنواره فیلم فجر، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ومدیرعامل موزه سینما را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین انتظامی، رییس سازمان سینمایی، سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد را به عنوان معاون ارزشیابی و نظارت، ابراهیم داروغه‌زاده را به عنوان دبیر جشنواره فیلم فجر، محمد حمیدی‌مقدم را به عنوان مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و مهران عباسی‌انارکی را به عنوان مدیرعامل موزه سینما منصوب کرد.

سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد متولد ۱۳۴۹ در تهران، دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه تبریز و مدرس دانشگاه پیام نور است. از سوابق اجرایی او می‌توان به مدیر گروه فرهنگ، تاریخ و هنر شبکه اول سیما، مدیر طرح و برنامه شبکه اول سیما، مدیر هفتمین تا دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت و مدیرعاملی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی (از ۱۳۹۲ به بعد) اشاره کرد.

طباطبایی‌نژاد به عنوان تهیه‌کننده ارشد سیمای جمهوری اسلامی ایران، ساخت برنامه‌ها و مجموعه‌های متعددی را بر عهده داشته است.

ابراهیم داروغه‌زاده که پیش از این به عنوان معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و در دو دوره اخیر جشنواره فیلم فجر به عنوان دبیر مسئولیت داشته است، متولد ۱۳۴۹ در تهران و دارای مدرک دکتری پزشکی عمومی و نیز کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل است.

از دیگر سوابق مدیریتی داروغه‌زاده می‌توان به ریاست پخش شبکه چهار سیما، مدیریت گروه اجتماعی شبکه اول سیما، مدیرعاملی موسسه رسانه‌های تصویری، مدیرعاملی موسسه تصویر شهر و مدیریت موسسه آوای سلامت اشاره کرد.

تهیه‌کنندگی برنامه‌ها و مجموعه‌های متعدد تلویزیونی از فعالیت‌های او به عنوان تهیه‌کننده ارشد صداوسیما محسوب می‌شود.

سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد، ابراهیم داروغه‌زاده، محمد حمیدی‌مقدم و مهران عباسی انارکی

محمد حمیدی‌مقدم، متولد ۱۳۴۷ در همدان، دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است که فعالیت فیلم‌سازی را از اواخر دهه ۱۳۶۰ در انجمن سینمای جوانان ایران آغاز کرد که با ساخته‌هایش موفق به دریافت جوایزی از جشنواره‌های داخلی و خارجی شده است.

او به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان رسمی صدا و سیما، فعالیت حرفه‌ای در حوزه برنامه سازی تلویزیونی را از سال ۱۳۷۶ با طراحی و تهیه‌کنندگی مجموعه سینما دو آغاز کرد و از دیگر برنامه‌های او می‌توان به سینماچهار، سینما یک، مستند چهار (۸۵-۹۴) و آن‌سو اشاره کرد.

مهران عباسی انارکی، متولد ۱۳۵۰، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت شهری است

مشاور اجرایی معاون وزیردر امور مطبوعاتی، مدیرعامل و ریس هیات مدیره موسسه نشر آوران، مدیر راه‌اندازی و اجرایی مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما، معاون اجرایی شبکه جهان بین صداوسیما، مدیر طرح بانک اطلاعاتی هنرمندان و عوامل تولید سازمان صداوسیما، مدیر خانه خبرنگاران آزاد روزنامه جام جم، عضو هیات مدیر ه موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، معاون مرکز روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تهران، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پیام رسا (شهرداری تهران)، عضو هیات مدیره شرکت چاپ و توسعه روزنامه همشهری و نماینده شهرداری تهران به‌عنوان حامی برگزاری جشنواره فیلم از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی عباسی انارکی محسوب می‌شود.

۵۷۵۷
کد خبر 1276157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =