هوای ایران پنج‌شنبه ۱۳ تیر آرام است/ جدول وضعیت آب و هوای استان‌ها

باشگاه خبرنگاران نوشت: براساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی از امروز پنج‌شنبه تا شنبه در غالب مناطق کشور جو پایداری حکم فرماست.

براساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی از امروز پنج‌شنبه تا شنبه در غالب مناطق کشور جو پایداری حکمفرماست و فقط در برخی دامنه‌های البرز شرقی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود و در ساعات بعد از ظهر برای جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات هرمزگان رشد ابرهای همرفتی، رگبار پراکنده و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی دور از انتظار نیست.

/////

همچنین در این مدت برای جنوب سمنان، جنوب تهران، قم، شمال و شرق اصفهان، یزد، مرکزی و خوزستان وزش باد شدید با احتمال گردوخاک پیش بینی می‌شود.

روزهای یکشنبه و دوشنبه برای شمال غرب و نوار ساحلی شمال کشور بارش پراکنده انتظار می‌رود. طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور، به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید موجب خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد.

در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در نوار شمالی کشور بین ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد و روز یکشنبه مجددا کاهش دما پیش بینی می‌شود. د اور طی پنج روز آینده، شرق دریای عمان و از پنجشنبه تا روز شنبه شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود.

/////

/////

/////

/////

47231
کد خبر 1276344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =