جواد زرینچه سرپرست تیم بزرگسالان استقلال شد

سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت:«با حکم امیرحسین فتحی، جواد زرینچه سرپرست تیم بزرگسالان استقلال شد.»

کاپیتان اسبق استقلالی ها با حکم مدیرعامل به سمت سرپرست تیم بزرگسالان این باشگاه منصوب شد.

در حکم فتحی برای زرینچه آمده: 

برادرارجمند
جناب آقای جواد زرینچه 

نظر به تعهد ، توانمندی ، سوابق درخشان و تجارب ارزشمندتان در عرصه باشگاهی و ملّی به این وسیله جنابعالی را به عنوان سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان استقلال ایران منصوب می کنم. 

باتوجه به سیاستهای کلان باشگاه در استفاده از تجارب پیشکسوتان خوشنام و مورد علاقه هواداران در جایگاه های مختلف  و برنامه ریزی باشگاه در جهت نیل به موفقیت ها ، حضور یک پیشکسوت با سوابق درخشان به منظور هدایت ، نظارت و حمایت از بازیکنان ،کادر فنی و پشتیبانی تیم بعنوان مدیر یا سرپرست ضروری به نظر می‌رسد.  

امروز اداره تیمی متشکل از  چند ده میلیون عضو  نیازمند رعایت تمامی شاخصه‌های  لازم از جمله نظم، قاطعیت و تجربه است.

حفظ و رعایت شأن باشگاه و همه ارکان آن خصوصاً هواداران ، ایجاد همدلی در میان تمامی اعضاء ، ایجاد آرامش و دورساختن حاشیه از اطراف تیم ، برقراری نظم و پیاده سازی آیین نامه انضباطی و دستورات باشگاه ، یادآوری به اعضای تیم در احترام به همه اهالی فوتبال شامل مسئولین ، داوران ، مربیان و بازیکنان تیم حریف ، اهالی رسانه ، خصوصاً هواداران ، تکریم پیشکسوتان ، رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی ،  تاکید بر اجرای قوانین داخلی تیم و باشگاه ، رسیدگی به امور اداری و اجرایی تیم در مسابقات ، تمرینات و اردوها ، نظارت بر عملکرد تیم اعم از فنّی ، پشتیبانی ، تدارکاتی و پزشکی ، برقراری و تعامل و روابط حسنه با نهادهاو سازمانهای مربوطه در جهت پیشبرد اهداف تیم از جمله وظایف مدیریت تیم به شمار می آید.

انتظار می‌رود گزارش عملکرد بخشها و ارکان تیم به صورت دوره ای و منظم و مکتوب به اینجانب ارائه شود.

امید است با اتکا به پروردگار متعال و با همکاری و هماهنگی کامل با معاونین و ارکان اجرایی باشگاه و کادر فنی تیم در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

در پایان از زحمات و تلاش های بی شائبه و دلسوزانه برادر گرانقدرم جناب اقای اصغر حاجیلو مدیریت سابق تیم بزرگسالان در دوران تصدی آن سمت سپاسگزاری می نمایم. 

امیرحسین فتحی 
مدیرعامل

251 251

کد خبر 1276430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهران IR ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
  0 0
  با سلام امیدوارم اشتباهاتشون در جوانی و در مورد مرحوم حجازی و پورحیدری رو بار دیگه تکرار نکنند.
 • IR ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
  0 0
  ما که نفهمیدیم این فرد مدرک سرمربی گری دارد و تمایل به سرمربی شدن در یک باشگاهی را دارد یا اینکه به دنبال شغل است حتی شده سرپرستی یک باشگاه ؟!