آغاز کنکور سراسری پرمتقاضی‌ترین گروه آزمایشی

خبرگزاری دانشجو نوشت: صبح امروز کنکور سراسری علوم تجربی با حضور بیش از ۶۳۷ هزار داوطلب بعنوان پرمتقاضی‌ترین گروه آزمایشی آغاز شد.

از دقایقی پیش کنکور سراسری ۹۸ رشته علوم تجربی در حوزه‌های امتحانی مربوطه آغاز شد و داوطلبان برای رشته‌های تحصیلی با آزمون، دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان، دانشگاه پیام نور، غیرانتفاعی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی این گروه آزمایشی به رقابت می‌پردازند.

مطابق آمار اعلام شده از سوی حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵۲ داوطلب ثبت‌نام کننده در کنکور سراسری ۹۸، حدود ۶۳۷ هزار و ۲۴۶ نفر، داوطلب در گروه علوم تجربی هستند. آمارها حاکی از آن است که کنکور علوم تجربی نسبت به کنکور سایر گروه‌های آزمایشی بیشترین تعداد داوطلبان را دارد.

پس از برگزاری کنکوره تجربی ۹۸، بعدازظهر امروز جمعه ۱۴ تیرماه، ۱۰ هزار و ۸۷ نفر در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی به رقابت خواهند پرداخت. گفتنی است با توجه به تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور زبان، داوطلبان این گروه آزمایشی می‌توانند تا ساعت ۱۱ امروز نسبت به پرینت کارت و برگه راهنمای شرکت در آزمون خود اقدام کنند.
۲۳۵۲۳۵
کد خبر 1276563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =