۱ نفر
۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
ویلموتس دوباره از بازی هجومی گفت!

سرمربی بلژیکی تیم‌ملی ایران گفت: ما به همراه تیم ملی بلژیک همیشه به دنبال قهرمانی در همه جام‌ها بودیم. اما وضعیت در این‌جا متفاوت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مارک ویلموتس در گفتگو با سایت بلژیکی Sporz گفت: «ما در تیم ملی ایران دروازه بانی داریم که می تواند در هر کدام از باشگاه های بزرگ اروپایی بازی کند. و یا مهاجمی داریم که تنها 18 سال دارد. او مقابل آلمان در جام جهانی زیر 17 سال موفق شد 2 گل بزند. همچنین او (اللهیار صیادمنش) در مسابقه دوستانه ما با سوریه به عنوان یار ذخیره به میدان آمد و گلزنی کرد. من از این پدیده های ایرانی خیلی خوشحال هستم و باید از آن‌ها استفاده شود.»

او درباره سبک بازی تیم ملی گفت: «بدون شک شما با 3 بار تمرین نمی توانید همه چیز را تغییر دهید اما در بازی دوستانه با کره جنوبی ما 16 فرصت برای گلزنی داشتیم. ایران هیچ ترسی از بازی هجومی ندارد. بازیکنان جوان ما نیاز دارند تا با فلسفه جدید خودشان را تطبیق دهند. »

او در پایان افزود: «ما در بلژیک همیشه به عنوان قهرمانی بودیم اما در ایران شرایط متفاوت است‌. صعود از گروه جام جهانی، می‌تواند چالش خوبی برای من در این‌جا باشد.»

255 41

کد خبر 1276638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =