۱ نفر
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
کاروان خادمان رضوی وارد اصفهان شد

مسئول شبکه جوانان رضوی استان اصفهان گفت: کاروان خادمان رضوی جمعه ۱۴ تیرماه جاری وارد اصفهان شد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، محمد توکلی‌ زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دوازدهمین جشنواره مردمی زیر سایه خورشید، اظهار داشت: این جشنواره برای نخستین سال است که با همکاری مجموعه رهپویان وصال اصفهان و شبکه جوانان رضوی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کاروان خادمان رضوی جمعه ۱۴ تیرماه جاری در قالب جشنواره مردمی زیر سایه خورشید، وارد اصفهان شدند، تاکید کرد: هدف این جشنواره آن است که اغلب افرادی که امکان حضور در حرم رضوی را به ویژه در ایام دهه کرامت ندارند بتوانند از این طریق از فیض زیارت از راه دور برخوردار شوند.

 مدیر مجموعه رهپویان وصال بیان داشت: این کاروان تا بیستم تیرماه با همکاری مجموعه ره پویان وصال اصفهان و شبکه جوانان رضوی در شهرستان‌های مختلف استان اصفهان مانند فریدن، بویین میاندشت، نجف آباد، فلاورجان، جرقویه، خوانسار، مبارکه، داران، اردستان، سمیرم، شهرضا، دهاقان، خمینی شهر، نائین و غیره حضور خواهند یافت و به اجرای برنامه‌های معنوی می‌پردازند.

وی ادامه داد: در مجموع ۱۸۵ برنامه فرهنگی در سطح استان اصفهان برای دو گروه از خادمان رضوی  برگزار می شود، در شب میلاد امام رضا (ع) هر دو گروه خادمان رضوی در نقاط مختلف شهر اصفهان حاضر خواهند شد .

توکلی‌ زاده بیان داشت: برگزاری جشن‌های عمومی با حضور مردم، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، تقدیر از هشت نفر از جانبازان دفاع مقدس، حضور در بیش از ۱۰ امامزاده اصفهان، دیدار با علمای شهر اصفهان مانند آیت الله ناصری و مظاهری، از جمله برنامه‌های خادمان رضوی در دهه کرامت در استان اصفهان است.

وی ادامه داد: دیدار با نماینده ولی فقیه و ۶ امام جمعه در استان اصفهان، بازدید از پنج زندان در استان اصفهان و اجرای برنامه‌های معنوی در این مکان، عیادت از بیماران چند بیمارستان در اصفهان و سرکشی به صنایع و کارخانجات از جمله برنامه‌های این کاروان با هدف امکان زیارت از راه دور برای اقشار مختلف جامعه است.

46

کد خبر 1276865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =