۱ نفر
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
دلیل تصمیمات خلق‌الساعه در استان‌ها چیست؟

ساعات کار ادارات از اول تیرماه به ۶:۳۰ تغییر پیدا نمود واکنون بعد از حدود ۱۵ روز از اجرای قانون امروز دستور صادر شده است که ساعات کار ادارات به روال قبل برگردد

در تاریخ ۲۵ خرداد طبق خبری که توسط روابط عمومی استانداری  چهارمحال‌وبختیاری به خبرگزاری‌ها ارسال شد که نوشته بود: به استناد مصوبه هیات وزیران برای صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری تمامی دستگاه های اجرایی، شرکت ها، نهادهای عمومی انقلاب اسلامی و بانک های استان به جز مراکز خدمات رسان، بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها، اورژانس، پزشکی قانونی و مراکز دارای شیفت و فعالیت ۲۴ ساعته، از روز شنبه یکم تیرماه ۱۳۹۸ تا ۱۵ مردادماه سال جاری از ساعت ۷:۳۰ به ۶:۳۰ صبح تغییر می کند.

و همچنین ساعات روز پنج شنبه از ساعت 7:30 تا ۱:۳۰ به 6:30 تا ۱۲:۳۰ تغییر پیدا نمود  وقرار بود این مصوبه تا ۱۵ مرداد ادامه داشته باشد.

حالا بعد از حدود ۱۵ روز از اجرای مصوبه قبلی وزیر کشور اعلام کرده است بغیر از چهار استان تغییر ساعت در بقیه استانها ممنوع می باشد.

طبق خبر درج شده در سایت وزارت کشور تغییر ساعت به جز ۴ استان خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که پیش از این بدلیل شرایط خاص دمای هوا، با تغییر ساعات کار در آن استان ها موافقت شده است، در سایر استان ها، از جمله تهران، بمنظور حفظ کیفیت ارائه خدمت به مردم و مراجعان، هرگونه تغییر در ساعت کار ادارات، ممنوع است .

سوالی که به ذهن تمام  مردم نسبت به این اقدامات می رسد دلیل تصمیم اولی  ونقض آن چه بوده است .

واگر درتصمیم قبلی  صرفه جویی حاصل شده است  گزارش  این صرفه جویی  به مردم داده شود تا مردم در جریان  قرار گیرند .

مردم از نظر اقتصادی و... تحت فشار می باشند وامید به دولت دارند که تصمیات در جهت رفاه مردم برداشته شود واین تصمیمات خلق الساعه باعث سرگردانی مردم می شود .

امیدواریم دولت درجهت بهبود وضعیت اشتغال استان برنامه هایی  را اجرا کند که شاهد نباشیم که استانی که  قطب صنعت، دامپروری درکشور بوده است  هم اکنون  از نظر بیکاری رنج می برد .

به امید رشد و شکوفایی در استان چهارمحال‌وبختیاری 

46

کد خبر 1277333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =