شصت و دومین دکل مخابراتی شهرستان سلسله افتتاح شد

درمراسمی با حضور نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ، مدیر مخابرات منطقه لرستان ،مدیرکل پست بانک و مدیران شهرستان سلسله شصت و دمین دکل مخابراتی شهرستان سلسله در دور افتاده ترین روستای بستام سلسله قد علم کرد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، مدیر مخابرات منطقه لرستان  درآئین بهربرداری از این پروژه مخابراتی با تاکید بر ضرورت توسعه خدمات مخابراتی در سراسر استان گفت :جهش خدمت رسانی مخابرات لرستان در چند سال اخیر بیش از دو دهه گذشته است و نمونه آن بهربرداری از شصت و دومین دکل مخابراتی روستای چم تکله است .
مهندس محمودی در ادامه افزود برای پروژه چم تکله ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است .
ضرورت بهره مندی روستاییان از خدمات مخابراتی
رستمیان نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این مراسم با تقدیر از زحمات و خدمات مخابرات استان بهرمندی روستائیان بعنوان قشر مولد و تولید کننده از خدمات مخابراتی را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و افزود :همه دستگاهها در خدمت به روستائیان موظف و ملزم هستند .
خسروی فرماندار سلسله نیز در این مراسم توسعه خدمات مخابراتی را زمینه ساز توسعه فراگیر و همه جانبه و باز شدن دریچه های جهان به روی محروم ترین مناطق دانست و افزود با همت مخابرات لرستان تمامی راههای اصلی و فرعی سلسله تحت پوشش تلفن همراه و اینترنت هستند و در حال حاضر ۹۲درصد شهرستان تحت پوشش است .
۴۶
کد خبر 1277731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =