۱ نفر
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
به مراد دل رسیدن یعنی همین آقای مرادی

علی مرادی حالا رییس فدراسیون وزنه‌برداری است. خیلی‌ها نگران هستند و از آینده می‌ترسند اما مرادی وعده داده که در این ۴ سال همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

تمام شد، در همان دور اول. گمان خیلی ها این بود که چنین می شود و چنان، اما رای اعضای مجمع فقط علی مرادی بود. گویا معترضین، همان هایی که دم به دقیقه گلایه می کردند که ما در فلان استان هستیم و بدون امکانات، ما در فلان شهرستان هستیم و بدون توجه، از مریخ آمده بودند! شاید هم بیجا گلایه می کردند و دیگر با این قائده کنار آمده اند که درد را از هر طرفی که بخوانی درد است. اگر نه نمی شود! در هیچ مخیله ای نمی گنجد...اما خب اتفاقی بود که افتاد و مبارک علی مرادی.

۴ سال پر از حاشیه ،پر از تنش و درگیری و پر از دلخوری. زیرآب خیلی ها را زدند، خیلی ها از جمع اولیه جدا شدند و خیلی ها از زیر تیغ رد شدند اما همه اینها را باید ریخت دور. حتی باید فراموش کرد همه آن باج هایی که به کیانوش رستمی داه شد، ناملایمتی هایی که با بهادر مولایی، بهداد سلیمی و خیلی ها دیگر شد و البته رفاقت هایی که سر منیت های بی دلیل تبدیل شد به دشمنی.

مجالی برای انتقاد نیست، چون نه زمانش است و نه در این شرایط که دوره جدید ریاست مرادی آغاز شده است باید چماقی درست کرد برای سرکوفت زدن به حاشیه های گذشته! حالا باید دور دست ها را دید. آینده را. وعده هایی که داده شده و راه هایی که نرفته. ۴ سال زمان خوبی بود برای پر کردن همه خلاهای موجود در وزنه برداری اما نشد. یکدفعه، یکجا چرخ وزنه در چاله ای بزرگ افتاد و دیگر حرکت نکرد. زیر این چرخ خیلی ها آسیب دیدند و خیلی ها نابود شدند اما بودند بعضی ها که لباس شان حتی کثیف هم نشد، چون اصلا زوری برای بیرون آوردن این چرخ نزدند! خیلی ها هم  در ابتدای راه یک پای شان این طرف جوی بود، در میانه راه پای خود را طرف دیگر گذاشتند و در آخر... غافل از اینکه روزی می رسد که این راهی برای انتخاب نباشد.

آقای علی مرادی، باز هم تبریک و طعم خوب ریاست چهار ساله بر فدراسیون به کامتان. شما سه سال دیگر بازنشسته می شوید اما احتمالا منعی برای اینکه دوران چهارساله خودتان را به پایان برسانید وجود نداشته باشد. همه مواردی که در بالا گفتیم را مرور کنید و ببینید ۴ سال قبل کجای راه را اشتباه رفتید که برای ۴ سال پیش رو تکرارش نکنید. خیلی ها این روزها نگران وزنه برداری هستند و خیلی ها از آینده ای که پیش روی شان است می ترسند. کاری کنید تا به همه وعده هایی که دادید عمل کنید، وزنه برداری را بسازید و در نهایت یک نام نیک از خودتان به جا بگذارید. طوری نشود که گمان همه این باشد دوباره به آنها رویا فروختید و دوباره آش همان آش است و کاسه همان کاسه. در این راه همه باید کمک کنند، فارغ از هر طیف و دسته ای. دوباره این گوی و دوباره این میدان، بسم الله.

۲۵۱ ۲۵۱

کد خبر 1277761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =