سرقت مسلحانه از خریداران ارز در اصفهان

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای باند ۳ نفره ای که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت خریداران ارز های خارجی از شهروندان می کردند خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت به عنف مبلغ ۱۵ هزار دلار از وی توسط ۳ فرد ناشناس موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: فرد شاکی در تحقیقات پلیس عنوان کرد پس از خرید مبلغ مذکور در یکی از بانک های عامل شهراصفهان سوار خودروی خود شدم که همان لحظه ۳ نفر وارد خودرو شده و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت دلارها کرده و متواری شدند.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان خاطر نشان کرد: با اظهارات شاکی، در این زمینه تحقیقات میدانی و تخصصی به صورت ویژه انجام و در نهایت مشخص شد سارقان یک تیم ۳ نفره هستند که به بهانه خرید وفروش عمده دلار در کنار صرافی ها و بانک های عامل حضور یافته و اقدام به شناسایی و تعقیب و مراقبت خریداران ارز کرده و در یک لحظه از وی سرقت می کنند.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: سرانجام با اقدامات ویژه کارآگاهان مخفیگاه سارقان در یکی از شهرستان های تابعه استان اصفهان شناسایی وهر ۳ نفر به همراه مالخر پرونده در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی از کشف مبلغ ۴ هزار و ۵۰۰ دلار مسروقه در مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اقرار صریح سارقان به بزه انتسابی در این خصوص پرونده تشکیل و همگی جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

46

کد خبر 1278137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =