پس‌لرزه‌های ادعای یک نماینده جبهه پایداری درباره آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا

دو نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم به اظهارات نماینده مردم نجف‌آباد درباره آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا در قبال انصراف از استیضاح واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین، روز گذشته ابوالفضل ابوترابی که به تازگی به دلیل اظهارات عجیبش مشهور شده است در گفتگو با یک خبرگزاری مدعی شد که «در استیضاح وزرا لیستی در مجلس داریم که آپارتمان‌هایی برای عدم استیضاح آن وزیر به نمایندگان داده شده یعنی به نمایندگانی آپارتمان داده شده که استیضاح از وزیر را منتفی کردند که این لیست به شورای نگهبان هم داده شده است؛ پس می‌بینیم که فساد این چنینی هم وجود دارد».

ادعایی که با واکنش دو عضو شورای نگهبان و عضو کمیسیون قضایی مجلس مواجه شد. 

بیشتر بخوانید:

پاسخ سخنگوی شورای نگهبان و عضو کمیسیون قضایی مجلس به ادعای آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا

واکنش نجات‌الله ابراهیمیان عضو شورای نگهبان به ادعای آپارتمان گرفتن نمایندگان از وزرا

امروز نیز دو نماینده اصلاح‌طلب مجلس به ادعاهای ابوترابی واکنش نشان دادند و خواستار این شدند که نام نمایندگانی که از وزرا آپارتمان گرفته‌اند منتشر شود. 

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در توئیتر نوشت: امیدوارم هیات رئیسه مجلس،ادعای واگذاری آپارتمان به برخی نمایندگان در قبال انصراف از استیضاح را بررسی و اسامی نمایندگان و وزرا را اعلام کند. شفافیت و برخورد جدی، اعتماد عمومی به ارکان حکومت را افزایش میدهد و اگر این موضوع ربطی به مجلس دهم  ندارد حداقل باشایعه سازان برخورد شود.

پراونه سلحشوری دیگر نماینده اصلاح‌طلب تهران نیز به سخنان ابوترابی واکنش نشان داد و در حساب توئیتری خود نوشت: از همکار گرامی جناب آقای ابوترابی خواهشمندم اسامی نمایندگان دوره نهم و دهم مجلس که برای انصراف از استیضاح وزرا، آپارتمان دریافت نموده‌اند را اعلام و در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.

۲۷۲۱۷

کد خبر 1278143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =