روایت دبیرکل جامعه روحانیت از فراخوان‌های ضدانقلاب برای اعتراض علیه نظام

ایرنا نوشت: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نقش روحانیون را در جامعه بسیار برجسته توصیف کرد و گفت : روحانیون امروز باید امید را در جامعه تقویت کنند.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی روز چهارشنبه در گردهمایی ائمه جمعه مازندران در شهر امیرکلا از توابع شهرستان بابل، گفت: اگر قرار است در جامعه نقدی صورت گیرد باید این نقد در راستای تقویت امیدآفرینی و مایوس کردن دشمن باشد.

وی تاکید کرد: علیرغم محدودیت و تحریم های ظالمانه آمریکا، کشور به دستاوردها و پیشرفت‌های خوبی دست یافته است که روحانیون می توانند آن را برای مردم تشریح کنند.

پورمحمدی گفت: دستاوردهای نظام فراگیر و متعلق به همه اقشار جامعه است و نباید با سلیقه های سیاسی این دستاوردها را کم رنگ کنیم.

وی افزود: میلیون‌ها ایرانی تلاش کردند تا امروز ایران به این جایگاه برجسته در منطقه و دنیا دست یابد و این پیشرفت ها متعلق به شخص یا گروه خاصی نیست بلکه متعلق به همه ملت و نظام است.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اظهارداشت: در یک سال اخیر در سیل و زلزله های ویرانگر خدمات بسیار مطلوبی به سیل زدگان و زلزله‌زدگان ارائه شده است که تحسین جهانی را به همراه داشته است.

وی افزود: ما منکر مشکلات موجود در بخش گرانی و تورم و بیکاری نیستیم، اما مردم ما با هوشمندی کامل شرایط کشور و جهان را درک می‌کنند و همراه با نظام هستند.

پورمحمدی توضیح داد: بر اساس آمارهای اعلام شده در سه ماه گذشته ۴۰ درصد از تجمعات اعتراضی مردم کاهش یافته است و از طرف دیگر ۹۰ درصد از فراخوان ضد انقلاب برای اعتراض بدون پاسخ مانده است.

وی افزود: این آمارها نشان می‌دهد که امید در مردم ما ظرف چند ماه گذشته افزایش یافته است و امیدواریم این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اتحاد و همدلی را رمز موفقیت و عبور از مشکلات کشور دانست و تاکید کرد: آمریکا از توان نهفته جمهوری اسلامی که ناشی از هماهنگی کامل و همدلی همگانی است وحشت دارد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1278401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =