آخرین جزییات از قراردادی که می‌تواند استقلال را از آسیا حذف کند

پرونده پروپئیچ همچنان در باشگاه استقلال وجود دارد. جریمه سنگینی که این مهاجم آلبانیایی برای استقلال گرفته، هنوز هم می‌تواند آبی‌ها را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی که پرونده پروپئیچ به نظر تمام شده بود، باشگاه استقلال هم‌چنان درگیر آن است. امیرحسین فتحی درباره وضعیت پرونده پروپئیچ گفت: «روز ۲۵ اردیبهشت سال جاری رای کمیته انضباطی فیفا به باشگاه استقلال ابلاغ شد. طبق این رای ما باید ظرف شصت روز تا دوشنبه آینده ( ۲۴ تیر ۱۳۹۸) بدهی ۴۳۰ هزار دلاری پروپئیچ را پرداخت کنیم. پانزده روز بعد از ابلاغ رای فیفا، روز اول ژوئن (شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸) باید به خاطر جذب پاتوسی ۳۵۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تاون پرداخت می‌کردیم.»

او افزود: «مدیرعامل استقلال اضافه کرد: تاهمین لحظه هم هنوز نتوانسته‌ایم رضایت فیفا را بابت پرداخت جریمه پروپئیچ جلب کنیم و با فیفا در حال رایزنی و مذاکره هستیم و در زاگرب حضور داریم. یعنی هنوز فیفا قبول نکرده که از محل طلب‌های استقلال این جریمه را پرداخت کند. به همین خاطر ما ۴۳۰ هزار دلار آماده کردیم تا از طریق سفارت ایران در زاگرب به پروپئیچ پرداخت کنیم. به این نکته مهم توجه کنید که ما می‌توانستیم ۳۵۰ هزار دلار پاتوسی را پرداخت کنیم و اکنون به خاطر طلب پروپئیچ در آستانه محرومیت باشیم. مشکل پروپئیچ مربوط به دوران مدیریت فعلی نبوده اما از ماه‌ها قبل این مسئله به معضل جدی تبدیل شده بود.»

255 43

کد خبر 1278956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =