پشت پرده مخالفت با زنگنه چه کسانی حضور دارند؟

سعید لیلاز، تحلیل گر مسائل اقتصادی و سیاسی می گوید: کسانی در خصوص ناتوانی زنگنه در فروش نفت در دل مردم تردید ایجاد می کنند،عموما کاسبان تحریم هستند.

لیلاز در گفتگو با خبرآنلاین افزود :«ایشان(زنگنه) تلاش می کند هم سلامت مالی وزارت نفت را حفظ کند و هم تحریم ها را بشکند.من امری مقدس تر از این در این شرایط نمی بینم.ضمن اینکه نیروهای مخالف آقای زنگنه به خوبی می دانند که دستگاه‌های امنیتی و نظارتی در سطوح عالی نظام اشراف صد درصدی بر روی وزارت نفت دارند.به طور کلی هیچ حرکتی از نگاه آنها در سطوح بالا خارج نیست. علاوه بر این نوع نظارت،سران کشور هم نظارت کاملی بر وزارت نفت و عملکرد آن دارند و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.»

سعید لیلاز

وی ادامه داد:« اما اینکه گفته شود،آقای زنگنه نمی خواهد یا نمی تواند تحریم ها را دور بزند، فریب بزرگ افکار عمومی و یک دروغ بزرگ است . امکان ندارد مردی به سلامت و کاربلدی آقای زنگنه پیدا کنیم. این نوع اظهارات و حملات تضعیف دولت آقای روحانی در بدترین شرایط اجتماعی،اقتصادی و سیاسی ایران در خط مقدم جبهه مبارزه با آمریکاست. در واقع این بحث ها نشانه این است که کسانی می خواهند از پشت به آقای زنگنه خنجر بزنند.»

 مشروح مصاحبه لیلاز با خبرانلاین را اینجا بخوانید.

223223

کد خبر 1279015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =