دستگیری زنی که با سایت شرط‌بندی کلاهبرداری می‌کرد

ایسنا نوشت: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی کلاهبردار اینترنتی که از طریق راه‌اندازی سایت شرط‌بندی و قمار، کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی درباره جزئیات شناسایی این کلاهبردار اینترنتی گفت: چندی پیش شهروندی با حضور در پلیس فتا تهران شکایتی درباره کلاهبرداری یکی از شهروندان از وی و خالی شدن حساب بانکی‌اش توسط مدیر این سایت شرط‌بندی را مطرح کرد که در ادامه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

رئیس پلیس فتا تهران با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه مشخص شد که مجرم یک سایت شرط‌بندی راه‌اندازی کرده و کاربران را جهت ثبت نام به درگاه بانکی جعلی هدایت می‌کند گفت:‌ کاربرانی که قصد ثبت نام در این سایت را داشتند به درگاه جعلی هدایت می‌شدند و پس از وارد کردن اطلاعات حساب‌بانکی متهم به اطلاعات حساب آن‌ها دسترسی پیدا می‌کرد و موجودی این افراد را سرقت می‌کرد. 

او به ادامه تحقیقات از سوی ماموران اشاره کرد و گفت: در مرحله بعدی تحقیقات، ماموران به خانمی ۳۶ ساله که به وسیله خرید و فروش ارزهای اینترنتی اقدام به پولشویی می‌کرد، مشکوک شدند. بنابراین پس از هماهنگی با مقام قضایی او را به پلیس احضار کردند. این فرد با حضور در پلیس فتا تهران در مقابل دلایل پلیس قرار گرفت و به ناچار به جرم خود اعتراف کرد. 

به گفته سرهنگ کاظمی و بر اساس گزارش‌ پلیس فتا تهران، متهم انگیره خود را کسب درآمد از طریق کلاهبرداری اعلام کرده است.

رئیس پلیس فتا تهران در پایان گفت: پلیس به شهروندان توصیه می‌کند که به هیچ وجه به تبلیغات سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی در خصوص برنده شدن در سایت های قمار و شرط بندی اعتماد نکنند. 

۲۳۵۲۳۴

کد خبر 1279259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =