دلواپسان بازهم دست به کار شدند/ بذرپاش: دوگانه خدمت-خیانت داریم

فارس نوشت: نماینده سابق مردم تهران در مجلس ضمن تاکید بر اینکه کم‌کاری در حق این مردم، خیانت به نهضت امام و رهبری است، گفت: خدمت به مردم با شناخت عمیق مشکلات، نزدیک‌بودن زندگی با آحاد جامعه و اطلاع از ظرفیت بزرگ انقلاب و تمدن عظیم ایران معنا پیدا می‌کند.

مهرداد بذرپاش نماینده سابق مردم تهران در مجلس در جمع مردم باقرشهر با بیان اینکه کمترین توقع مردم از عده‌ای آن است که اگر مشغول خدمت نیستید، لااقل خیانت هم نکنید،‌گفت: خدمت به مردم که برگرفته از فرهنگ اسلامی-ایرانی است، باید فرض مهم همه‌ جلسات و اقدامات باشد.

وی ضمن تاکید بر اینکه کم‌کاری در حق این مردم، خیانت به نهضت امام و رهبری است، تصریح کرد: دوقطبی واقعی کشور دوگانه‌ی "خدمت-خیانت" است. خدمت به مردم با شناخت عمیق مشکلات مردم، نزدیک‌بودن زندگی با آحاد جامعه، اطلاع از ظرفیت بزرگ انقلاب و تمدن عظیم ایران، تواضع در مقابل ملت و توجه به این نکته که هرچه مسئول‌تر، خادم‌تر، معنا پیدا می‌کند.

بذرپاش با بیان اینکه خیانت به مردم با بی‌اعتمادی به توانمندی جوانان، بی‌اعتقادی به نصرت بزرگ الهی، عدم اشراف به جایگاه سرزمین ایران، تلاش برای هدفی جز خدمت به ملت، جهت کسب قدرت دست به هر کاری زدن، دامن‌زدن به دوقطبی‌های فریبکارانه، گرفتن حقوق نجومی و اداره غیرعلمی کشور تجسم می‌یابد، اظهار داشت: اگر مسئول مستقیم مسکن مردم در این باره تصمیمی نگرفت یا با تصمیمی اشتباه، صنعت مسکن را تعطیل کرد و مستاجران عزیز را اینگونه دچار عُسر و حرج نمود، آیا خیانت نکرده است؟ آیا نباید مورد بازخواست قرار گیرد؟

27۲۳۱

کد خبر 1279409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 14
 • یک جانباز IR ۰۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  18 5
  مردم هم حرفشان همین است کسی که پنج سال جلو ساخت و ساز مسکن را گرفت و رئیس جمهور هم حمایت کرد و مردم را به این بدبختی انداخته اند چی میشود محاکمه شوند اما کو اراده این کار
 • جد IR ۰۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  7 30
  چرا خودفروسان قدرت طلب وبازنده برجام ابن همه از بقول خود دلواپسان می هراسند سکی نیست بخاطر تحلیل درست انها از مسائل ایران وجهان است
 • IR ۰۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  58 4
  الان تو خودت رو خدمتگزار مردم فرض کرده ای؟ پول اون روزنامه ات رو کی می ده؟
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  57 4
  بذرپاش:"خدمت به مردم با شناخت عمیق مشکلات، نزدیک‌بودن زندگی با آحاد جامعه و اطلاع از ظرفیت بزرگ انقلاب و تمدن عظیم ایران معنا پیدا می‌کند." مردم خدمت تو وامثال تو را نیزتجربه کرده اند.همه مشکلات کشور از همان زمان شروع شد.
 • IR ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  60 8
  سانسور نکنید... ایشان در 28 سالگی مدیر سایپا بوده, کار نداریم به دلیل چنین انتخابی, اما شرایط الان خودرویی کشور نتیجه تصمیمات ایشان هم هست, خب کمی هم درباره این موارد توضیح بدهد تا مردم بدانند خدمت چگونه است و خیانت چیست؟
 • IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  44 2
  ایشون دلشون خیلی برای اون موقعیتهای عالی و پولهای خوب سایپا و... تنگ شده.
 • امین IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  46 2
  خودتم خائنی مثل بقیه ،،،، خونت کجاست ؟ ماشینت چیه ؟ چقدر پول تو حسابته اقای بذر پاش؟ میتونی با رد امد ماهی 3 تومن زندگی کنی؟
 • احمدی IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  40 2
  با بکار گیری کلمات زیبا ذات انسان زیبا نمی شود این اقا که اینچنین از حمایت مستضعفین ومبارزه با فساد وحقوق های نجومی حرف می زند همان کسی است در زمان ریاست در شرکت خودرو سازی بالاترین حقوق وپاداش های نجومی را به مدیران ان شرکت داد .مداح بی سواد وبی تخصصی را معاون خود در ان شرکت خودرو سازی کرد والان هم در بالاترین نقطه شمال تهران شاهانه زندگی می کندوسنگ پابرهنه ها را به سینه می زند . ذوب شدنش در معجزه قرن احمدی نژاد که خود حدیث دیگری است .
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  52 1
  شما راجع پست های مدیریتی در سن کم و قبولی در دکتری و هیات علمی شدن در دانشگاه و افکار عمومی راجع به املاک اهدایی شهرداری میشه بیشتر بفرمایید
 • IR ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  31 13
  حناتون دیگه واسه مردم رنگی نداره برادر بذر پاش
 • ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  0 0
  براتون متاسفم