کنایه‌های تند نماینده مجلس: آبروی مسئول با فیس و پز می‌رود؟ خب به درک!/ این لپ‌سرخ‌ها برای ظاهرسازی روضه می‌گیرند و جهیزیه می‌دهند

حسن کامران در جریان بررسی طرح اعاده اموال نامشروع گفت: اسم بردن- مسولان دارای اموال نامشروع- کار ثوابی علیه این لپ سرخ‌ها و دم کلفت‌ها است.

به گزارش خبرآنلاین، نحوه اعاده اموال نامشروع مسئولان طرحی بود که در دستور کار جلسه علنی امروز قرار گرفت و با پیشنهادهای مختلفی همراه شد.

سیدجواد ابطحی چهره‌ای بود که در پیشنهاد خود تأکید کرد تا بررسی پرونده‌های اموال نامشروع از مبالغ بالای 100 میلیارد تومان آغاز شود.

برخی مسئولان یک در دارند که تکبر تحویل مردم می دهند

حسن کامران در قامت موافق این پیشنهاد،‌ نکات خاصی را مطرح کرد و گفت: امام فرمودند روسا از یک در وارد شوند و از همان بازگردند. اما برخی مسئولان یک در دیگر دارند که تکبر تحویل مردم می‌دهند. خدا از تقصیراتشان بگذرد.

آبروی مسئولان با فیس و پز می رود؟ خب به درک!

او ادامه داد: برخی می‌گویند نام افراد آورده شود آبرویشان می‌رود، خب به درک. آبروی نظام نباید برود. یارو هم می‌خورد، هم تکبر می‌ورزد، هم فیس و پز دارد،‌ باید اسم برده شود. وقتی اسم می‌برند، چند فایده دارد،‌ رفقا و فامیل‌هایش می‌فهمند که او حقه‌باز شده است و نزدیکانش می‌فهمند اگر این کار را بکنند سرنوشتشان این است.

این دم کلفت ها عادت دارند برای ظاهرسازی روضه بگیرند و جهیزیه بدهند

کامران افزود: الان گفته شده است از 100 میلیارد تومان، نگفته‌اند که زیر 100 میلیارد تومان حساب نشود. این دم کلفت‌ها عادت دارند که با قیافه مظلوم و قیافه دینی که انگار از آسمان هفتم افتاده است رفتار کنند،‌ کنارش هم روضه می‌گیرند، جهیزیه هم می‌دهند تا ظاهرسازی کنند. به نظرم به این پیشنهاد رای بدهید تا این حصار شکسته است. اسم بردن کار ثوابی است علیه این لپ سرخ‌ها و دم کلفت‌ها.

27217

کد خبر 1279531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • سبزواری IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  5 0
  خودتم که لپات حسابی تپله همتون دروغ گو وظاهر ساز شدید اگه راست میگی خودت اسم ببر چرا میترسین نکنه اتو دادی دست کسی راستی خودت چقدر ثروت داری همتون سر وته یه کرباسین فقط حرف حرف حرف تاجایی که منافع خودتون به خطر نیفته
 • 54 IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  0 0
  حرف حساب زده و طرف صحبتش با 80درصد مسولینه
 • IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  2 0
  مردم اکثرا به لیست و جناح و فامیل رای میدن متاسفانه کی قراره رشد کنیم
 • IR ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  1 0
  دمش گرم