تاخیر در سفر باعث شد پول بلیط به مسافران برگردد

ایسنا نوشت: قطار مسافری ۷۲۱ کرمان – تهران به دلیل نقص فنی در موتور دیزلی با تاخیری هفت ساعته به مقصد رسید و به همین دلیل نیز ۱۰۰ درصد قیمت بلیت خریداری شده توسط مسافران به آن ها پرداخت می شود.

قطار مسافری ۷۲۱ کرمان – تهران که دیروز (شنبه) ساعت ۱۶:۱۵ کرمان را ترک کرد و قرار بود ساعت ۶:۳۰ به تهران برسد اما با تأخیری هفت ساعته به دلیل مشکل به وجود آمده در موتور دیزلی با سه بار وقفه حدود ساعت ۱۳:۳۰ امروز (یکشنبه) به تهران رسید.

یکی از مسافران این قطار با اشاره به این‌که قطار مربوطه سه مرتبه در اردکان، یزد و نقطه دیگری پس از یزد، دچار توقف شد و به ما اعلام کردند به دلیل خرابی موتور دیزلی قطار دچار وقفه شده است، اظهار کرد: هر بار قطار دچار وقفه‌ای حدود نیم ساعتی شد، اما پس از آن سرعت قطار پایین آمد و آنگونه که ما فهمیدیم به جای سه موتور با دو موتور قطار مربوطه حرکت کرد که همین مساله موجب پایین آمدن سرعت و تأخیر در حرکت شد.

مدیر روابط عمومی شرکت راه‌آ هن جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن عذرخواهی از مسافران این قطار، با اشاره به اینکه خراب شدن موتور دیزلی قطار اتفاقی نادر است، بیان کرد: ۱۰۰ درصد بهای بلیت خریداری شده پرداخت می‌شود و مسافران می‌توانند با سامانه ۵۱۴۹ ارتباط برقرار کرده و یا ضمن مراجعه به آژانس‌های فروش بلیت قطار، هزینه خود را دریافت کنند.

۲۲۶۲۳۱

کد خبر 1279630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =