استفاده هنرمندان از پوشاک اصیل ایرانی خوب است اما به یک شرط/ شما نظر دادید

کاربران خبرآنلاین تاکید کردند که استفاده هنرمندان از پوشاک اصیل ایرانی در محافل هنری و سینمایی بسیار پسندیده و خوب است اما اگر جنبه نمایشی نداشته باشد و در زندگی‌شان هم ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همواره لباسی که هنرمندان ایرانی در جشن‌ها و جشنواره‌های رسمی به تن می‌کنند مورد بحث، گفت‌وگو و گاهی هم انتقاد قرار می‌گیرد اما گاهی اوقات هم برخی از بازیگران پوشاکی را انتخاب می‌کنند که در کنار وجه رسمی که دارد مورد توجه و تمجید هم قرار می‌گیرد.

نمونه بارز این اتفاق را در نوزدهمین جشن حافظ شاهد بودیم که هنرمندانی چون امین زندگانی، نرگس آبیار و فاطمه گودرزی با پوشش‌های محلی و اصیل ایرانی در این جشن سینمایی و تلویزیونی حضور پیدا کردند که مورد تحسین مخاطبان هم قرار گرفت.

خبرآنلاین هم به همین منظور در نظرخواهی از کاربران خود خواست تا نظرشان را درباره استفاده هنرمندان از پوشاک ایرانی در جشنواره‌ها و محافل هنری مطرح کنند. 

بر همین اساس، بخش قابل توجهی از کاربران خبرآنلاین معتقد بودند که استفاده از پوشاک و جامه ایرانی در مراسم‌ها و آیین‌های هنری توسط هنرمندان اقدام مثبت و پسندیده‌ای است و بسیار بهتر از الگوبرداری از لباس‌های خارجی است. در همین حال بخش دیگری از موافقان این اتفاق یک شرط هم داشتند که استفاده از پوشش ایرانی تنها جهت نمایش و شوآف نباشد و در زندگی جاری هنرمندان هم دارای جایگاهی باشد.

با این حال بخش دیگری از کاربران خبرآنلاین هم معتقد بودند که این اتفاق صورت نمی گیرد و این حرکت هم تنها جنبه نمایشی داشته است و ادامه‌دار نخواهد بود و بخشی از کاربران هم نظری در این باره نداشتند.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1280553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =