در دیدار نماینده آلمان در اینستکس با سفیر ایران چه گذشت؟

ایسنا نوشت: سفیر تهران در برلین اظهار کرد: آلمان علاقه‌مند به حفظ برجام وتوسعه روابط اقتصادی خود با ایران است.

 محمود فرازنده، در مورد دیدار اخیرش با " ماگوئل برگر" رئیس آلمانی سازوکار اینستکس گفت : در این دیدار علاوه بر تلاش جهت تسریع انجام معاملات تجاری با استفاده از اینستکس موضوع برطرف نمودن موانع تحمیلی بر توسعه همکاری در بخش های مختلف صنعت و اقتصاد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 این دیپلمات ارشد ایرانی در برلین تصریح کرد: آلمان علاقه‌مند به حفظ برجام وتوسعه روابط اقتصادی خود با ایران می باشد و در پی راه‌های مختلف برای تحقق این امر است.

روز گذشته رئیس آلمانی اینستکس اعلام کرد که در دیدارش با سفیر ایران در برلین درباره سازوکار مالی اروپا و روابط اقتصادی دو جانبه رایزنی کرده است.

" ماگوئل برگر"  با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر از دیدارش با محمود فرازنده سفیر ایران در برلین خبر داده بود .

وی در این پیام نوشت: در دیدار با محمود فرازنده سفیر ایران درباره اینستکس و روابط اقتصادی دو جانبه بحث و رایزنی کردیم.

310311
کد خبر 1280705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمدی IR ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
    0 0
    ایران برای دوستی جهانی می کوشد و با هیچ ملتی دشمن نیست و احترام به ادیان الهی را مبنای ارتباط با دنیا می داد و تجارت با ملتها، تزویر و دروغ و خلاف قوانین الهی و انسانی حرکت کردن، یکجانبه گری و ظلم به ملتها و... را قبول ندارد، سردمداران امریکایی کمپانی های اسلحه فروش و کارتل نفتی هستند و به ایران همیشه ی تاریخ ظلم کردن و این پذیرفتنی نیست که ایران زیر پرچم مزین به نام خداوند یکتا است و خداوند مسیر درست را برای نظم جهانش و ظهور منجی عالم بشریت که هر ادیانی به نوبه ی خود برای گسترش انسانیت و جهانی عاری از تبعیض و زورگویی و چپاول و غارت و... و شکوفایی انسانیت نشان می دهد