نقشه مهمی که ویلموتس  برای آینده تیم ملی کشید!

مارک ویلموتس در اقدامی زیرکانه با انتشار پیامی در سایت فدراسیون فوتبال، از سرمربیان تیم‌هایی که بازیکنان‌ خود را برای چند روز در اختیار تیم ملی قرار دادند، تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رفتاری که مارک ویلموتس در قامت سرمربی تیم ملی ایران از خود نشان داد و پیامی که منتشر کرد، این مفهوم را در بر دارد که می‌خواهد از در دوستی وارد شود و با باشگاه‌های ایرانی تعامل برقرار کند. به نظر می رسد اطرافیان و افراد مورد اعتماد ویلموتس به او خبر داده‌اند که در طول دوره حضورش در ایران، احتمال برگزاری اردوها در خارج از روزهای فیفا وجود دارد و به همین دلیل بهتر است از همین ابتدا با آن ها تعامل خوب و سازنده ای داشته باشد تا در آینده با باشگاه ها و سرمربیان لیگ برتری به مشکل نخورد. ویلموتس هم این موضوع را به‌خوبی درک کرده و تمام تلاشش را انجام داده تا از ایجاد هر گونه زاویه‌ای میان تیم‌ملی و باشگاه‌ها جلوگیری کند.

از آنجا که برگزاری اردوهای آماده‌سازی برای تیم ملی همیشه یکی از چالش‌های اساسی در تاریخ فوتبال ایران بوده اینک سرمربی تیم ملی در اقدامی پیش دستانه در تلاش است تا این مشکل قدیمی را از هم اکنون چاره جویی کند.

خبرانلاین در گزارشی تحلیلی به این موضوع پرداخته است که مشروح آن را اینجا بخوانید.

2323

کد خبر 1281023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =