رویا تیموریان، صدای آهسته منوروا سلزا خواهد شد

«صدای آهسته» دومین فیلمِ افشین هاشمی پس از «خسته نباشید!» است، که پیش از فیلم‌های «گذر موقت»، «خاله قورباغه» و «خداحافظ دختر شیرازی» ساخته شده و اکنون پس از سه سال فرصتِ اکران پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دومین فیلمِ افشین هاشمی با نام «صدای آهسته»  با نوشته‌ای از محمد رضایی‌راد، مرداد امسال در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود. زبانِ این فیلم انگلیسی است و جمعی از بازیگرانِ تئاتر نیویورک در آن بازی می‌کنند. اما برای ارتباطِ بهترِ تماشاگران در اکرانِ ایران، بخش‌های گفت‌وگو با خودِ شخصیتِ اصلیِ فیلم، برگردانِ فارسی شده است. رویا تیموریان بازیگرِ شناخته شده‌ تئاتر و سینما، صدای این شخصیت با بازیِ منوروا سلزا را اجرا خواهد کرد. 

این دومین فیلمِ افشین هاشمی پس از «خسته نباشید!» است که پیش از فیلم‌های «گذر موقت»، «خاله قورباغه» و «خداحافظ دختر شیرازی» ساخته شده و اکنون پس از سه سال فرصتِ اکران پیدا کرده است.

«صدای آهسته» که نگاهی فلسفی به تغییر جنسیت دارد، تاکنون در نمایش‌های بین‌المللیِ خود جوایز بهترین فیلمِ تجربی، بهترین فیلمِ آوانگارد، بهترین فیلمبرداری و... را از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده است.

«صدای آهسته» مرداد در گروه سینماهای هنروتجربه به نمایش در می‌آید.

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1281218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =