چگونه رزرو هتل برای گروه های دانشجویی انجام دهیم؟

.

دانشجویان زیادی علاقه سفر گروهی داخلی دارند و به این منظور رزرو هتل شیراز،رزرو هتل اصفهانو یا رزرو هتل تهرانرا به منظور شرکت در مسابقات انجام می دهند.

هنگامی که گروهی از دانش آموزان با هم مسافرت می کنند، جزئیات متعددی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. ما در پرشین هتل سایت رزرو هتل های ایران و جهان پیش از این تجربه رزرو گروهی و دانشجویی را داشته ایم پس با ما همراه باشید.

 باید تعداد مناسب و قابل قبولی از افراد وجود داشته باشد، و اگر این یک سفر شبانه باشد، شما باید یک هتل پیدا کنید که بتواند یک گروه را به را تامین نماید. این اغلب می تواند یک چالش باشد، به خصوص اگر برای رزرو هتل های خاص در یک منطقه محبوب همچنین در یک فصل شلوغ دست به کار هستید. رزرو هتل شیراز و یا شهرهای دیگر برای گروه های دانشجویی با خرید مقرون به صرفه اهمیت زیادی دارد زیرا این قشر توانایی اقامت در هتل های پنج ستاره و لوکس را اغلب ندارند.

تعداد دقیق مسافران برای رزرو هتل اصفهان یا شهرهای دیگر 

 دانستن اینکه چه تعداد از دانشجویان قصد سفر با گروه دانشجویی را دارند و چگونه سفر میکنند بر روی کیفیت و کمیت رزرو هتل تاثیر می گذارد. برخی از هتل ها محدودیت هایی را برای تعداد اتاق هایی که برای گروه ها رزرو می کنند اعمال خواهند کرد، یا حداکثر تعداد افرادی که می توانند از تخفیف های گروهی استفاده کنند را محدود می کنند.

بودجه رزرو هتل تهران یا شهرهای دیگر را مشخص کنید 

تعیین کنید که برای هر دانش آموز یا دانشجو چه مبلغی منصفانه است و شما می توانید پرداخت کنید. برای یک معامله خوب، چند هتل در منطقه مورد نظر که ماندن در آن را می پسندید انتخاب و با یک دیگر مقایسه کنید. می توانید برای اینکار از سایت رشین هتل استفاده کنید.

با هتل ها تماس بگیرید بسیاری از افراد رزرو هتل آنلاین را ترجیح می دهند. اما هنگامی که برای یک گروه رزرو هتل انجام می دهید بهتر است با کسی صحبت کنید تا بتوانید نیازهای خود را توضیح دهید و اطلاعات جامع و کاربردی دریافت کنید. کارشناسان فروش ما در پرشین هتل این وظیفه را به عهده دارند.

درباره تخفیف گروهی برای رزرو هتل چانه زنی کنید

بسیاری از هتل ها و سایت های رزروهتل شیراز و شهرهای دیگر نرخ کمتری را هنگام رزرو هتل برای یک گروه از اتاق ها با هم ارائه می دهند. پس عجله نکنید.

در صورت وجود تمکانات دیگری که  در دسترس است علاوه بر نرخ گروهی پایین نیز توافق کنید تا بهترین ها نصیبتان شود. این ممکن است شامل گشت های درون شهری رایگان و یا فیلم های رایگان و بازی ها در اتاق باشد.

بعد از انتخاب، برای رزرو هتل سپرده بدهید

هر هتل و سایت رزرو هتل دارای سیاست های مختلف در مورد مقدار سپرده در رزرو هتل به صورت گروه است.

و شاید برخی ترجیح دهند در هنگام ورود به هتل، یا در زمان چک کردن، پرداخت کامل داشته باشید.

در صورت درخواست، لیستی از نام دانشجویان را به هتل ارائه دهید. این به هتل کمک می کند اتاقی را به هر مهمان اختصاص دهد. اگر می خواهید دانش آموزان یا دانشجویان خاصی با هم بمانند، نشان می دهد که مهمانان باید در اتاق های زرد یا گروه بندی شوند.

توجه داشته باشید نام و اطلاعات تماس شخصی و دیگر بزرگسالان همسفرتان را اعلام کنید.

اجازه دهید هتل بداند که دانش آموزان گروه شما مجاز به برقراری تماس تلفنی هستند یا  نیستند، به مینی بار دسترسی داشته باشند یا حتی از مزایای دیگری که ممکن است بخواهید محدودیت اعمال کنید، اطلاع رسانی داشته باشید.

جمع آوری اطلاعات از هتل و اشتراک آن را با گروه دانشجویی مورد نظر خود کاری پسندیده است. در صورت وجود خدمات خوب، از هتل پس از اقامت خود سپاس گزار باشید این برای گروههای بعدی مفیدتر است. 

اجازه دهید هتل شما بداند که شما خدمات خوب دریافت کرده اید یا نه پس آن را با نوشتن و بررسی آنلاین مثبت و یا تکمیل کارت پرسش و بررسی در اختیار سایت رزرو هتل یا خود هتل قرار دهید.

۲۱۲‍۱

کد خبر 1281317