پیش‌بینی یک فعال بازار از وضعیت بازار ارز و سکه در دو ماه آینده

ابراهیم محمد ولی گفت:  تا دو ماه آینده بازار سکه و ارز تغییر چندانی را تجربه نخواهد کرد .

 رییس اتحادیه طلا و سکه در گفتگو با خبرانلاین، پیش بینی کرد در 60 تا 75 روز آینده تحولی جدی در بازار سکه و طلا و ارز رخ ندهد و روند حاکم بر بازار مشابه دو ماه گذشته خواهد بود.

که در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده قیمتها روندی مشابه دو ماه گذشته را داشته باشند و نوسانات بزرگی در بازار مشاهده نشود.

رییس اتحادیه طلا و سکه

رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به فضای بین‌المللی و سیاسی گفت: خبرهای گوناگونی که در این ۱۰ روزه منتشر شدند موجب دلهره و التهاب نشدند و این نیز تاثیر مضاعف خود را بر بازار گذاشت. ما در دو سال گذشته درگیر این نوسانات بودیم ولی امروز معتقدم تصمیمات از پختگی بیشتری برخوردار است، چیزی که حتی ۶ ماه پیش هم نمی توانستیم ادعا کنیم. این نیز موجب شده تا سیاستها قوت و مدت زمان بیشتری داشته باشند. این میان منتشر نشدن دستورالعمل و آیین نامه جدید نیز به ذهنیت بازار کمک کرده است.

وی با اشاره به تحولات روزهای اخیر، مدعی شد صندوق‌های کشور خالی نیست و ادامه داد: فراموش نکنیم در بازار طلا هم بازار جهانی و ارز تاثیر مضاغف داشتند. در هفته گذشته قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی تا هزار و ۴۷۰ دلار بالا رفت ولی امروز قیمت آن به هزار و ۴۰۰ دلار رسیده که نشان از ثبات بیشتر در اغلب کشورهای جهان است.

 مشروح مصاحبه با ابراهیم محمد ولی را اینجا بخوانید.

کد خبر 1281343

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • رضا IR ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
    0 0
    خیلی جالبه هر وقت قیمت طلا و سکه در حال کاهش است ایشان مصاحبه میکنه میگه سیاست های خوبی در حال انجامه بازار دیگه روند کاهشی نداره به ثبات رسیده آرشیو 3 سال گذشته رو ببینید