۰ نفر
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
بودیمیر: مجبور به شکایت شدم

خبرورزشی نوشت: ماریو طی یک ماه گذشته، مدام در مصاحبه هایش اعلام کرد که می‌خواهد از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کند زیرا اعتقاد دارد هیچ کدام از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای همکاری در جهت تسویه حساب با او تماس نگرفتند. او در گفت‌وگویی اعلام کرده که مجبور به شکایت از پرسپولیس شده.

در حالی که پرسپولیسی‌ها برای لیگ نوزدهم آماده می‌شوند، بودیمیر اعلام کرد که به‌خاطر دریافت نکردن مطالباتش از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده. این مهاجم که در نیم‌فصل دوم فصل گذشته به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد تا جایگزین گادوین منشا در این تیم باشد، بعد از جدایی برانکو، در تمرینات پرسپولیس حاضر نشد تا راهش با پرسپولیس به انتها برسد.

ماریو بودیمیر درباره شرایط باشگاه گفت: «وقتی در تهران بودم چند بار با مدیران باشگاه‌ها به صحبت پرداختم، حتی برای حل مشکلات مالی به سراغ مشاوران مدیرعامل باشگاه، محسن خلیلی که مدیر تیم بود و تعدادی از خبرنگاران رفتم و صحبت کردم. من به همه آن‌ها گفتم چیزی بیشتر از حق و حقوقم نمی‌خواهم، اما متأسفانه همان زمان هم معلوم بود که کسی به دنبال تسویه حساب با من نیست.»

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: «از رقم خوردن این موضوع خیلی تعجب کردم، حتی ماجرا را برای برانکو و اعضای کادر فنی باشگاه نیز تعریف کردم ولی آن‌ها هم از باشگاه طلبکار بودند و به همین علت، اتفاق خاصی رخ نداد. من همچنان معتقدم همه چیز می‌توانست آن‌طور که دوستانه آغاز شده بود، دوستانه نیز به پایان برسد ولی فشارهایی را تحمل می‌کنم که فکر می‌کنم حقم نبود.» 

بودیمیر درباره شکایت گفت: «۱۰ روز قبل با یکی از مسئولان باشگاه تماس گرفتم و موضوع شکایت به فیفا را گفتم. وکیل من نیز با باشگاه پرسپولیس آخرین مکاتبات را از طریق ایمیل داشت، اما از طرف باشگاه پرسپولیس تماسی با من نگرفتند. به همین علت شکایتم را دنبال خواهم کرد و به دنبال آن هستم تا از طریق فیفا به پولم برسم. در پرسپولیس که بودم هرگز پولی به من داده نشد و هر روز می‌گفتند در آینده منتظر تسویه حساب باش، اما نمی‌دانم چرا هیچ وقت به آینده نزدیک هم نشدیم. از وقتی فصل تمام شد، با اینکه دو قهرمانی برای پرسپولیس کسب کردیم، باز هم تماسی برای پرداخت پاداش یا پول قراردادم نداشتم. خبری از پیش پرداخت فصل آینده هم نبود و این در حالی است که من همچنان با باشگاه قرارداد دارم.»

او صحبت‌هایش را هم این‌طور تمام کرد: «به هر حال فکر می‌کنم شرایط ادامه کار فراهم نباشد و من از باشگاه پرسپولیس جدا شدم ولی هنوز هیچ خبری از تسویه حساب نیست و همچنان منتظر این اتفاق هستم. البته تصور من این است که از این به بعد باید در فیفا به دنبال تسویه حساب باشم، چون به نظر نمی‌رسد که مدیران باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای داشته باشند بدون شکایت، پولم را بدهند. آن‌ها می‌توانستند با من تماس بگیرند و از من تخفیف یا زمان بیشتری بخواهند ولی تنها کاری که کردند این بود که باعث شدند من مجبور به شکایت از پرسپولیس شوم!»

255 43

کد خبر 1281678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =