مشکل پارکینگ کاخ جشنواره فیلم فجر رفع شد

همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با دستور و پیگیری پیروز حناچی، شهردار تهران پارکینگ پردیس سینماگالری ملت افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و دبیر هفتمین  دوره جشنواره فیلم شهر با اشاره به آغاز بهره‌برداری از پارکینگ پردیس سینمایی ملت گفت: یکی از مشکلاتی که از زمان تاسیس پردیس سینمایی ملت وجود داشت، کمبود فضا برای پارک و توقف خودروهای مخاطبان و تماشاگران این سینما بود و این مسئله بر روی بهره‌وری و کیفیت خدمات‌دهی سینما نیز تاثیر گذاشته بود.
 وی ادامه داد: از سال گذشته پیگیری‌های جدی برای حل مشکل پارکینگ سینما ملت با نهادهای مختلف انجام شد و سرانجام با دستور مستقیم پیروز حناچی شهردار تهران مرحله اول پارکینگ روز شنبه ۲۹ تیر  با حضور مصطفی سلیمی شهردار منطقه ۳، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ،سینماگران و اهالی رسانه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

میرزاخانی در پایان گفت: پارکینگ پردیس سینما گالری ملت گنجایش پذیرش ۱۲۰۰ خودرو را دارد و مخاطبان و تماشاگران فیلم های در حال اکران می توانند  بعد از پایان جشنواره فیلم شهر از این پارکینگ استفاده کنند.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1281806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =