بازآفرینی شهری و بهسازی بافت‌های فرسوده اولویت‌ها مهم مدیریت شهری است

شهردار کرج گفت: برای سال جاری پروژه های شاخصی را در مناطق و سازمان‌ها تعریف کرده ایم که در قالب جلسات پایش، میزان پیشرفت و مشکلات و موانع پیش روی این طرح‌ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

به گزارش خبرآنلاین، علی کمالی‌زاده اظهار کرد: پایش کمک می کند جای اینکه در پایان سال متوجه کمبودها و ضعف‌ها شویم، در طول سال مشکلات و ظرفیت‌های مجموعه را در نظر داشته باشیم.

وی ادامه داد: برای سال جاری پروژه های شاخصی را در مناطق و سازمان ها تعریف کرده‌ایم که در قالب جلسات پایش، میزان پیشرفت و مشکلات و موانع پیش روی این طرح‌ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

شهردار کرج افزود: اگر بتوانیم تعداد ۱۱۵ طرح شاخص شهری کرج را بر اساس اولویت به انجام برسانیم موفق به اجرای بخش عمده‌ای از سرفصل‌های بودجه شده‌ایم که این امر توان و ظرفیت مجموعه مدیریت شهری کرج را به نمایش خواهد گذاشت.

وی، تاکید کرد: این ۱۱۵ پروژه از میان بیش از ۵۰۰ سرفصل تعیین شده است.

شهردار کرج، بخش مهمی از سلسله جلسات پایش را مربوط به موضوع بازآفرینی شهری و بهسازی بافت‌های فرسوده عنوان کرد که به طور ویژه در قالب این نشست‌ها پیگیری می شود.

کمالی‌زاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود به یکی از اقدامات مهم منطقه ۲ در حسین آباد نیز اشاره کرد و افزود: در خیابان ۳۰ متری حسین آباد تعداد چهار قطعه باغ به طول حدود ۱۱۰ متر را آزادسازی و تملک کرده‌ایم که اقدامی بسیار سخت، ارزشمند و تاثیرگذار بوده است.

وی، ابراز امیدواری کرد بتوانیم با احداث رینگ حسین آباد، مشکلات ترافیکی آن محدوده را نیز مرتفع کنیم.

دور دوم جلسه پایش درآمد، هزینه و پروژه های عمرانی دیروز شنبه در ساختمان اداری منطقه ۲ برگزار شد.

۴۶

کد خبر 1281942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =