مهران احمدی: اسم فیلم «جنوب از جنوب شرقی» دوباره تغییر می‌کند

مهران احمدی، بازیگر و کارگردان سینما که پروانه فیلم جدیدش با عنوان «جنوب از جنوب شرقی» را به تازگی دریافت کرده است درباره شباهت و نزدیکی فیلمش به «مصادره» و سبک متفاوت فیلمبرداری‌اش با دیگر فیلم‌های سینمای ایران می‌گوید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهران احمدی که اخیرا پروانه نمایش فیلم خود با نام « جنوب از جنوب شرقی» را گرفته درباره فیلم جدیدش می‌گوید و معتقد است این فیلم در حال و هوای «مصادره» است. اما با شیوه‌ای متفاوت تر روی پرده خواهد رفت. 

مهران احمدی در پی دریافت پروانه ساخت فیلم جدید خود با نام «جنوب از جنوب شرقی» در گفت و گو با سینما آنلاین گفت: «داستان و فضای فیلمم مانند «مصادره» است. فیلمی که بستر طنز دارد ولی در قالب تراژدی است.»

احمدی درباره سابقه ساخت این سبک فیلم‌ها گفت:« به نظرم برای اولین بار این نوع فیلم قرار است در سینمای ایران ساخته شود.»

کارگردان فیلم«جنوب از جنوب شرقی» درباره لوکیشن‌های فیلمبردای فیلمش گفت:«بخش‌هایی از فیلم در ایران فیلمبرداری می‌شود و قسمتی از آن در خارج از ایران جلوی دوربین خواهد رفت.»

او درباره بازیگران این فیلم گفت:«خودم یکی از نقش‌های فیلم «جنوب از جنوب شرقی» را بازی خواهم کرد ولی هنوز در مورد دیگر بازیگران و عوامل فیلم به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و اخبار مربوط به کستینگ فیلم را در هفته‌های آینده اعلام می‌کنم.»

مهران احمدی درباره تغییر نام این پروژه از «جفت شیش» به «جنوب از جنوب شرقی» گفت: «باز هم امکان تغییر نام فیلم وجود دارد و نام فیلم «جنوب از جنوب شرقی» حتما تغییر خواهد کرد.»

۵۷۲۴۵

کد خبر 1282672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =