سعید راد با سریال امنیتی «ترور خاموش» به تلویزیون می‌آید

تسنیم نوشت: سریال جدید تلویزیون با توجه به جنبه‌های بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر اواسط شهریورماه پخش خواهد شد.

 سریال «مرگ خاموش» یک پرداخت امنیتی دیگر تلویزیون به شمار می‌رود که در داخل و خارج از ایران تصویربرداری شده و این روزها در مراحل فنی سپری می‌کند. احمد معظمی کارگردان این سریال گفت: نام این مجموعه تغییر کرده و با نام «ترور خاموش» از اواسط شهریورماه روی آنتن خواهد رفت. هنوز شبکه آن مشخص نیست و با تصمیم سیمافیلم و تشخیص سیما بر روی کنداکتور، پخش می‌شود.

مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی تدوین آن را انجام می‌دهد. کارگردان سریال «سارق روح» تأکید کرد: این سریال تلویزیونی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

وی با اشاره به حضور سعید راد در «ترور خاموش» افزود: سعید راد جزو بازیگرانی است که برای اولین‌بار در تلویزیون سریال بازی می‌کند و نقش‌آفرینی ویژه‌ای هم داشته است.

علاوه بر سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی‌پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری،رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌زاده، حسین سحرخیز در آن به ایفای نقش پرداختند.

معظمی با اشاره به نگارش فصل دوم «ترور خاموش» گفت: این سریال تلویزیونی فصل‌ دوم خواهد داشت که نگارش آن در حال انجام است.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1283588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =