سخنگوی دولت: پاسخ تحریم‌ها در پای صندوق‌های رای داده خواهد شد/ ملت در انتخابات «دوباره ایران» خواهد گفت

سخنگوی دولت گفت: ملت ما امسال در انتخابات مجلس دوباره ⁧#ایران⁩ خواهد گفت و پاسخ تحریم‌های آمریکایی را در پای صندوق‌ها خواهد داد.

به گزارش خبرآنلاین، علی ربیعی با اشاره به برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در چند توئیت نوشت: در همان صحنه ⁧شورایاری⁩ می‌توان از انتخابات بنیاد بودن ایران سخن گفت و اضافه کرد انتخابات شرط اصلی مردمسالاری است و ملت ما امسال در انتخابات مجلس دوباره ⁧ایران⁩ خواهد گفت و پاسخ تحریم‌های آمریکایی را در پای صندوق‌ها خواهد داد از طریق تجدید هستی ملی خود در میعادگاه انتخابات.

شورایاری به عنوان یک تجلی بارز از خودمدیری محلی مکمل ⁧انتخابات⁩ سراسری است. در شرایطی که توسعه ناموزن شهری مفهوم "محله" در معرض فرسایش تدریجی قرار داد انتخابات شورایاری حرکتی است در جهت احیای محله و تقویت حس همبستگی محله ای به موازت حس همبستگی‌های بزرگتر.

جامعه ما زنانه‌تر شده و سطح رویت پذیری زنان در حوزه های عمومی جامعه در دانشگاه و در سایر عرصه های ⁧#سیاسی⁩ و اجتماعی افزایش یافته است.

افزایش معنادار کاندیداهای ⁧زن⁩ در شورایاری نمونه دیگری است از اینکه زنان می‌خواهند در اماکن عمومی در صحنه های سیاسی و در امور محلی و سراسری دیده شوند.

2727

کد خبر 1283618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =