امضاهای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی پس گرفته شد

فارس نوشت: عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی گفت: متاسفانه امضای نمایندگانی که خواهان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بودند از حد نصاب افتاد و تنها پنج نفر از نمایندگان مجلس، همچنان بر روی موضوع استیضاح پافشاری می‌کنند.

جلال محمودزاده امروز با اشاره به موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد:متاسفانه امضای نمایندگانی که خواهان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بودند از حد نصاب افتاد و تنها پنج نفر از نمایندگان مجلس، همچنان بر روی موضوع استیضاح پافشاری می‌کنند.

وی تصریح کرد: بنده این موضوع را پیگیر هستم تا امضاهای جدیدی از نمایندگان جمع‌آوری کنم چون حداقل باید 10 نفر موضوع استیضاح را امضاء کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه هیئت رئیسه مجلس با رایزنی‌های انجام شده با نمایندگان، توانستند آنها را مجاب به پس کردن امضای خود کنند.

از اواخر سال گذشته موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی مطرح بود که بیش از 40 امضاء نیز جمع‌آوری شده بود اما به گفته برخی نمایندگان مجلس، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی این موضوع را در صحن مطرح نکرده و مخالف موضوع استیضاح بودند.

64231

کد خبر 1284059

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =